facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

GÓRY (255) – Kto to powiedział?

„Wiedziałam, że jestem inna, ale czerpałam z tego wiele radości” – czy wiecie, kto to powiedział? Nie? W takim razie może to będzie łatwiejsze – „Zawsze kochałam czystą siłę, która jest podstawą bulderingu”. Pod tym podpisać mógłby się niemal każdy facet, ale śmiałość, aby publicznie wyznać to głębokie uczucie, znalazła dziewczyna. Domyślacie się, kto był taki szczery?

Sasha Digiulian; fot. Piotr Drożdż

 

Kobiecy numer GÓR otwierają „Złote Myśli”, czyli cytaty z wypowiedzi znanych wspinaczek. To dobre wprowadzenie do pozostałych artykułów – pozwala przekonać się, co motywuje dziewczyny do podejmowania górskich wyzwań. W tej kwestii wiele wyjaśniają zdania: „Uwielbiam intensywność doznań. Jestem osobą, która chętnie podejmuje ryzyko, jeśli widzi związane z nim korzyści”. Są też niebanalne stwierdzenia, idące pod prąd współczesnej modzie:  „Nie rozumiem, jak ktoś mógłby chcieć dążyć do sławy”.

 

 

Jeśli chcecie przekonać się, kto jest tak szokująco skromny, a kto natomiast do życia potrzebuje dużej dawki adrenaliny, sięgnijcie po GÓRY 255.  

 

 

 

 

Magazyn GÓRY dostępny jest każdym z ponad 220 salonów prasowych sieci Empik w Polsce, ma też zagwarantowaną stałą obecność na półkach, co oznacza, że po wyprzedaniu wszystkich egzemplarzy jego stan jest uzupełniany. Zapewnia to możliwość zakupu magazynu GÓRY w dowolnym momencie jego dwumiesięcznego okresu sprzedaży. Poza salonami sieci Empik GÓRY dostępne są również w wybranych salonach prasowych Inmedio, Relay, Ruch i Kolporter.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Łukasz Ziółkowski
 
2016-06-10
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Treningowe wskazówki od 8 topowych wspinaczy

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-03-16
FOTO-VIDEO
 

Sasha DiGiulian na Sardynii i w Szwajcarii FILM

Komentuj 0
Maciek Szopa
 
2016-02-18
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Rewelacyjny dzień Alex Puccio

Komentuj 0
Maciek Szopa
 
2015-10-22
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Akiyo Noguchi szaleje w Szwajcarii

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com