facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-06-04
 

Czwarte wydanie przewodnika wspinaczkowego „Góry Sokole”

Rusza przedsprzedaż czwartego wydania kultowego przewodnika po Sokolikach! 

  

Chyba nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że to najbardziej wyczekiwany przewodnik wspinaczkowy w tym roku! W każdym razie tak można sądzić po liczbie zapytań i próśb, jakie do nas docierały w trakcie ostatnich miesięcy. I wreszcie jest – pachnące jeszcze farbą drukarską czwarte wydanie topo Michała Kajcy „Góry Sokole” właśnie opuszcza wrota drukarni i niedługo trafi w ręce wyczekujących tej pozycji wspinaczy.

 

W przewodniku znajdziecie nowe, znacznie bardziej czytelne zdjęcia ścian zrobione z pomocą drona, a względem poprzedniego wydania przybyło w nim aż 50 dróg. Pojawiły się też nowe sektory bulderowe. Jak zwykle autor zdecydował się na wymianę większości fotografii wspinaczkowych. Poprawione zostały mapki i dodano współrzędne GPS. W arcyciekawej i rozbudowanej części historycznej, w której możecie przeczytać o takich postaciach jak Wojtek Kurtyka czy Wanda Rutkiewicz, również pojawiły się dwa nowe teksty.

 

Cóż, przewodnik Michała Kajcy już od dawna uchodził za wzorzec topo szczegółowo prezentującego rejon wspinaczkowy – zarówno pod względem użytkowym, jak i zawartych w nim informacji historycznych. Czy w nowej odsłonie autor zrobił kolejny krok ku ideałowi? Przekonajcie się sami, zamawiając „Góry Sokole” w przedsprzedaży w naszej księgarni.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
Kinga
 
2023-09-06
GÓRY
 

Wysiłek warty efektów

Komentuj 0
Maciek Szopa
 
2017-01-16
FOTO-VIDEO
 

Miejscówki Mniej Znane - Bafa Lake, Turcja

Komentuj 0
Łukasz Ziółkowski
 
2016-01-25
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Lodospady Kadzielni - topo

Komentuj 0
Jacek Trzemżalski
 
2015-11-30
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Karlin – Skała Kopaniny. SKAŁOPLAN

Komentuj 0
Goryonline
 
2015-10-15
WSPINACZKA SPORTOWA
 

VII maraton wspinaczkowy „Big Wall w Sokołach” – podsumowanie

Komentuj 0
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com