facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-01-20
 

Co nas czeka na ISPO 2017?

Już niebawem, od 5 do 8 lutego 2017 r., będziemy mogli naocznie przekonać się, jak wyglądać będzie sprzęt wspinaczkowy, narciarski i outdoorowy, który pojawi się w sprzedaży w nadchodzących sezonach. Inaczej rzecz ujmując, zobaczymy przyszłość, jak w szklanej kuli ;). Nie trzeba chyba wspominać, że dla branży outdoorowej tą szklaną kulą są targi ISPO w Monachium.

 

Targi ISPO stanowią niepowtarzalne w skali Europy miejsce, w którym zgromadzone jest niemal wszystko, co najlepszego ma do zaoferowania cała sportowo-outdoorowa branża. Ponad 2700 wystawców tworzy solidną bazę pozwalającą ISPO stać się portalem łączącym nieco abstrakcyjny świat trendów i koncepcji, z realnym odbiorcą tych wszystkich dóbr. Czyli nami, potencjalnymi klientami. Jeśli więc czujemy potrzebę poznania z pierwszej ręki kierunków, w jakich następuje rozwój sprzętu i ogólnie całej branży sportowo-outdoorowej, to koniecznie musimy zawitać do Monachium w pierwszy weekend lutego.

 

W halach Outdooru (A1, A2, A3) znajdziemy wszystko, co powinno zainteresować zarówno aktywnych mieszczuchów, chcących na co dzień podkreślać swoje sportowe pasje, jak i „ludzi gór” mających względem sprzętu bardzo sprecyzowane i wysokie wymagania. Będzie to więc wielka świątynia produktów przeznaczonych dla wszelkiej maści wspinaczy, biegaczy górskich, skiturowców i trekkersów. Odzwierciedleniem aktualnych trendów będzie mocne wyeksponowanie tzw. Urban Outdoor prezentującego odzież, obuwie, plecaki, torby i akcesoria, doskonale nadające się zarówno do biura, jak i na wypad w prawdziwą głuszę.

 

 

W 2017 roku przewodnim motywem hali A1 będzie odzież Outddor i Urban Outdoor. W hali A2 znajdziemy ekwipunek niezbedny w podróży, na wyprawach i kempingach: począwszy od namiotów i śpiworów przez plecaki i kuchenki, a skończywszy na akcesoriach, takich jak na przykład lampy. Natomiast w hali A3 tematyka będzie się koncentrować na trendach rozwoju sprzętu wspinaczkowego, boulderingowego, nart backcountry i skituringowych. Głównym punktem programu będzie stanowił „Snow and Safety Summit” poświęcony bezpieczeństwu podczas uprawiania skituringu. Nie zabraknie też prezentacji omawiających najbardziej znaczące innowacje.

 

Stefan Glowacz i David Lama na ISPO 2016

 

Jak zwykle z niecierpliwością czekamy na ujawnienie produktów, które zostaną wyróżnione nagrodami ISPO. Przyglądając się nagrodzonemu ekwipunkowi o wiele łatwiej wyciągnąć wnioski, w jakim kierunku zmierza rozwój sprzętu i trendy projektowe oraz co, być może, będzie dominowało na outdoorowym rynku w nadchodzącym czasie. Zainteresowanych produktami wyróżnionymi na ubiegłorocznych targach ISPO zachęcamy do przeczytania naszego artykułu CO NOWEGO - ISPO AWARD 2016. Wręczenie nagród w kategoriach SKI i OUTDOOR odbędzie się w sali A3.

 

Wiecej informacji oraz rezerwacja biletów: http://munich.ispo.com/en/TRADE-SHOW-VISITORS/Tickets-Registration/

 

 

Lista wystawców i marek Outdoor 2017: http://www.ispo-mediaservices.com/prj_158/view/index.cfm?lng=2&nv=1.2&rqt_spcListing=fl_6

 

Wszystkie wydarzenia ISPO 2017: http://jl-medien.de/elm/prj_991/view/index.cfm?nv=0&refPrj=50&refbelonging=50_17&lng=2&sb11=outdoor (tu warto zwrócić uwagę na event Polish Outdoor Group)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com