facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Aukcje dla Pawła Wyrwy

Trwa akcja pomocy dla naszego przyjaciela Pawła Wyrwy. Dzięki Waszym inicjatywom możemy wspierać Pawła w chorobie również finansowo.
A to właśnie pieniądze niezbędne na bardzo kosztowne leczenie, obok wsparcia psychicznego, są Pawłowi teraz najbardziej potrzebne.

Liczy się każda minuta i każda, nawet najmniejsza suma. Kilka dni temu Paweł Pustelnik zaapelował do środowiska, aby dzień 27 maja ogłosić Dniem Pawła Wyrwy. To dzień, w którym będziemy wspinać się dla Pawła, a ścianki / centra wspinaczkowe w Polsce przekażą swój dochód na rzecz jego leczenia.


Kolejną cenną inicjatywą są aukcje internetowe. Już teraz można przekazywać na allegro przedmioty, z których dochód przeznaczony zostanie dla Pawła!
allegro.pl/listing.php/user?us_id=15559511

Najdrobniejszy przedmiot wystawiony na aukcji może pomóc Pawłowi w powrocie do zdrowia. Nie czekajcie. Pamiętajcie, liczy się każdy dzień!

Aukcje prowadzone są gościnnie na kontach allegro przyjaciół Pawła... Docelowo będą to 3 konta allegro i będziemy informować o tym w kolejnych oficjalnych informacjach. Na razie wystawiona została pierwsza `partia` ofiarowanych na ten cel rzeczy!

Kolejne aukcje już jutro bądź pojutrze, w tym rzeczy z podpisami celebrytów naszego wspinaczkowego świata od Adama Pustelnika, Piotra Pustelnika, Konrada Ociepki, Marcina Wszołka i Łukasza Dudka. Więc gratka dla entuzjazjstów i sympatyków naszych rodzimych sportowców! Będzie również aukcja filmu Stone Monkey z podpisem samego Johnnego Dawes`a z UK.Pozdrawiamy i liczymy, że skorzystacie z aukcji!

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-05-09
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Baza informacji o ptasich gniazdach

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-05-06
WSPINACZKA SPORTOWA
 

13 Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-09-02
WSPINACZKA SPORTOWA
 

„Nasze Skały” – prośba o respektowanie zasad w skałkach

Komentarze
0
 
Weronika Biernacka
 
2021-03-30
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Pierwsze 9b+ w Siuranie - Will Bosi prowadzi "King Capella"

Komentarze
0
 
Bartek Pasiowiec
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com