facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-05-22
 

Żywiołowe przenosiny – startujemy w Bolkowie!

Od 2008 roku Festiwal Podróżników Trzy Żywioły gościł na Dolnym Śląsku, w twierdzy Srebrna Góra. W tym roku przenosimy się na zamek w Bolkowie.
I mamy niespodziankę. Tradycyjnie, na początku września spotykamy się na Dolnym Śląsku. Ubiegłoroczną, wrześniową edycję Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły odwiedziło blisko tysiąc osób, zainteresowanych nietuzinkowymi opowieściami z podróży, świetnymi filmami dokumentalnymi, warsztatami podróżniczymi i przede wszystkim rewelacyjną, podróżniczą atmosferą.

Tegoroczna edycja dolnośląskich spotkań odbędzie się w dniach 7-9 września w nowym miejscu – na słynnym zamku w Bolkowie. Jak co roku czekają te same emocje, które kryją się pod nazwą „Trzy Żywioły”. Będzie wielki namiot festiwalowy, wieczny ogień z grillem, pole namiotowe,  które tym razem będzie zorganizowane w rewelacyjnym miejscu – na zamkowych dziedzińcach. Będą pokazy, filmy i warsztaty Akademii Podróżowania Trzy Żywioły.

Bolków leży ok. 80 km od Wrocławia, niedaleko Strzegomia, w Krainie Wygasłych Wulkanów – w Górach Kaczawskich. W ciągu dnia, z Wrocławia dojeżdża tu kilkanaście autobusów. Poniżej zamku do spacerów zachęca urocze miasteczko, zaś dookoła – świetne trasy rowerowe i piesze. Zapraszamy.

Dokładny program imprezy jeszcze przed początkiem wakacji. Tymczasem zanotujcie datę w kalendarzach, zróbcie rezerwację czasu i dobrych nastrojów.

A niespodzianka? No właśnie!

Zapraszamy Was do konkursu – każdy może zgłosić swój pokaz z podróży i wygrać zaproszenie na prezentację na wrześniowych Żywiołach w Bolkowie, a potem – na prezentację w ramach 10. Jubileuszowej edycji Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły w Krakowie (marzec 2013).

Jak to zrobić?

  1. Zgłosić pokaz, wg instrukcji, którą znajdziecie tutaj
  2. Spośród wszystkich przesłanych do nas zgłoszeń wybierzemy 10 pokazów, których autorzy będą mogli zaprezentować je w Bolkowie
  3. Spośród 10 pokazów, już w Bolkowie, jury złożone z podróżników, którzy prezentowali się wcześniej na Żywiołach, wybierzemy ten najlepszy. Autor pokazu zostanie zaproszony na 10. Żywioły w Krakowie (marzec 2013)!

Zapraszamy.


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com