facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-12-05
 

Zjazd Bargiela z ośmiotysiecznika w filmie Just Ride

Już 5 grudnia na ekrany Multikin pojawi się nowa produkcja opowiadająca o sportach ekstremalnych. W jej części narciarskiej zobaczycie relacje Andrzeja Bargiela z Shisapangma Ski Challenge oraz niesamowite triki Marcin Pośpiecha.

Just Ride to kontynuacja filmów z cyklu Sony VAIO Extreme Series (Urlop i Urlop 2), które przez ostatnie dwa lata były wisienką na torcie całego cyklu. Choć poprzednie produkcje pokazywały życie sportowców i sens podróżowania, tym razem twórcy postanowili pójść w inną stronę tworząc kompletnie nowy projekt. Just Ride został podzielony na sześć odrębnych rozdziałów. Po każdym z nich oprowadza Was czołówka Polski w danej dyscyplinie. Choć każdy z rozdziałów jest kompletnie inny to łączy je jedna rzecz – nierealne wyczyny przekraczające znane dotąd granice. Oglądając piętnastometrowe backflipy na rowerze czy zjazd z ośmiotysięcznika na nartach ciężko zgodzić się z tytułowym stwierdzeniem – że to tylko jazda.

 

 

 

WYSTĘPUJĄ


- Andrzej Bargiel – Czołowy Polski skitourowiec. W swoim rozdziale dzięki kamerze Darka Załuskiego zabierze Was na ośmiotysięcznik Sziszapangma (Chiny), z którego w październiku zjechał na nartach. Całość zmontował Marcin Kin.

- Marcin Pośpiech – Przedstawiciel freestylowej odmiany nart. W swoim rozdziale zabierze Was na wycieczkę po najlepszych snowparkach w całej Europie, które odwiedził przez ostatni rok. Śmiało można powiedzieć że jego part jest dowodem na to że jest jednym z najbardziej technicznych freeskierów w Polsce.

- Szymon Godziek – Mistrz Polski w MTB Slopestyle odkryje na ekranie freestylową stronę rowerów nakręconą w Kluszkowcach.

- Tomek & Kuba Wolak – dwóch z trzech członków ekipy Wolak Brothers. Mają na swoim koncie wiele tytułów Mistrzów Polski w snowboardzie kategorii slopestyle i big air. W swoim rozdziale zabiorą Was do snowparków w Kolorado i na najciekawsze miejscówki w południowej Polsce. Całość materiału zmontował Łukasz Kowalski.

- Szymon Stachoń – Zwycięzca wielu zawodów deskorolkowych w całej Europie. Choć Szymon mieszka w Belgi to materiał do filmu nagrał specjalnie w swoim rodzimym mieście – Zakopanem.

- Maciej Jodko – Reprezentant kadry Polski w snowboardzie, który w przeciągu ostatnich dziesięciu lat zajmował miejsce w pierwszej trójce ponad 50 razy podczas zawodów kolarskich! To właśnie pasje do rowerów Maćka nagrali Piotr Kabat i Łukasz Zgraja.

 

PREMIERA

 

Premiera filmu odbędzie się jednocześnie 5 grudnia o godzinie 20:00 w sześciu Multikinach: Warszawa Złote Tarasy, Poznań Stary Browar, Wrocław Pasaż, Kraków, Gdańsk, Łódź. Bilety dostępne są online na stronie multikino.pl.

 

STRONA WYDARZENIA FB

 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat filmu i zobaczyć zdjęcia zrobione podczas jego kręcenia to zapraszamy na stronę wydarzenia.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com