facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-02-26
 

ZIMA-SPORT - największa impreza branży sportowej i outdoroowej w Polsce.

W niedzielę 24 lutego zakończyła się kolejna edycja targów branży sportowej i outdoroowej ZIMA-SPORT w Kielcach.


W niedzielę 24 lutego zakończyła się kolejna edycja targów branży sportowej i outdoroowej ZIMA-SPORT w Kielcach. Na blisko 8 tysiącach metrów kwadratowych wystawiało się ponad 200 firm. Przez cztery dni w kieleckich halach targowych prezentowane były kolekcje mody sportowej, sprzęt, prasa sportowa.

W tym roku program był wypełniony. Poza ekspozycją wystawową przygotowano pokazy mody. Odbywała się także czterodniowa impreza rolkowa na specjalnie przygotowanym przez Techramps skateparku. Kieleckie targi odwiedził również Piotr Gruszka, kapitanem drużyny Reprezentacji Polski w piłce siatkowej.


Targi w 2007 r. Źródło: www.targikielce.pl



Targi KIELCE ZIMA-SPORT mają charakter czysto biznesowy. Są przeznaczone dla producentów, dystrybutorów, przedstawicieli firm związanych z branżą sportową i outdoorową, a zamknięte dla publiczności. Impreza umożliwia nawiązanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń, podsumowanie wzajemnej współpracy oraz poszerzenie baz danych.

KIELCE ZIMA – SPORT to impreza, na której udało się zgromadzić wystawców, do tej pory prezentujących swoje oferty na dwóch targach sportowych, organizowanych przez firmę Summit i wydawnictwo Góry. Dzięki połączeniu imprez wspólnie z Targami Kielce stworzono największą imprezę branży sportowej i outdoroowej w Polsce.

2008-02-26

(kg)


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com