facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-04-23
 

Zgłoś się na TOUR SALON!

Wkrótce upływa termin nadsyłania zgłoszeń na największe w Polsce targi turystyczne. Na specjalnych przestrzeniach pokazowych w atrakcyjnej cenie będą mogli się zaprezentować także wystawcy organizowanej po raz drugi przestrzeni „Extreme”.

Maj to najlepszy moment dla branży turystycznej i hotelarskiej, by zgłosić swój udział w Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2008. Do targów, które w tym roku odbędą się w dniach 16 – 18 października 2008r., pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale to już najwyższy czas, by zaplanować swoje uczestnictwo w jak najbardziej kompleksowy sposób. 

- W tym roku termin zgłoszeń ustaliliśmy na 16 maja. Oczywiście nie jest to termin ostateczny, jednak firmy, które zgłoszą się na czas lokalizujemy w pierwszej kolejności i to im przypadają najlepsze miejsca – mówi Magdalena Halicka – Gołębiowska, Dyrektor Targów TOUR SALON.

Cenne stoiska
Na wystawców TOUR SALON czeka w tym roku tradycyjnie atrakcyjna oferta cenowa, a w niej między innymi stoiska pakietowe o wielkości 6,12 i 20 mkw. Specjalna oferta cenowa oraz wyróżniające się projekty stoisk przygotowane zostały dla wystawców przestrzeni „WySPA Zdrowia”. Na niej prezentują się co roku uzdrowiska, sanatoria, ośrodki i hotele z ofertą SPA oraz wellness. Na specjalnych przestrzeniach pokazowych w atrakcyjnej cenie będą mogli się zaprezentować także wystawcy organizowanej po raz drugi przestrzeni „Extreme”.
- Ekspozycja „Extreme” powstała w roku 2007 z myślą o organizatorach wypraw ekstremalnych z odrobiną adrenaliny a także organizatorach nietypowych eventów. Jest ona uzupełnieniem przestrzeni „Turystyka Biznesowa”, do udziału w której zapraszamy przedstawicieli branży MICE – właścicieli obiektów konferencyjnych, kongresowych, organizatorów konferencji, szkoleń i eventów – mówi Magdalena Halicka – Gołębiowska. Na wystawców ubiegłorocznej edycji targów czekają tradycyjnie rabaty w wysokości 5%.

Bądź widoczny!
Ponieważ uczestnictwo w targach to już nie tylko samo stoisko, Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator targów TOUR SALON oferują swoim wystawcom wiele możliwości dodatkowej promocji. – Nasi wystawcy poszukują coraz to nowych sposobów dotarcia do swoich klientów. Co roku zachęcamy ich między innymi do współtworzenia programu wydarzeń targowych. W tym roku wydaliśmy specjalny Poradnik Wystawcy, w którym znaleźć można nie tylko cały zakres naszych usług promocyjno – reklamowych, lecz także wiele wskazówek, jak w odpowiedni sposób zaplanować udział w targach i się do nich przygotować, by osiągnąć sukces – mówi Magdalena Halicka – Gołębiowska.

Informacje te są dostępne także na stronie głównej targów TOUR SALON – www.tour-salon.pl.

Informacja prasowa

2008-04-23

(kg)
 
 
 
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-06
BIZNES
 

Dołącz do przygody życia – FJALLRAVEN POLAR 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com