facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-09-02
 

Zako Boulder Power - Puchar Polski; Zakopane

Podczas 13 Spotkań z Filmem Górskim, jako wydarzenie towarzyszące festiwalu, odbędą się 12 zawody boulderowe Zako Boulder Power, stanowiące edycję Pucharu Polski w boulderingu. 


Arena zmagań to Górna Rówień Krupowa obok miasteczka festiwalowego, gdzie 2 i 3  września (sobota i niedziela) od godziny 10.00 na ścianie wspinaczkowej PZA zostaną rozegrane boulderingowe:

eliminacje

półfinały

finały

W klasie senior i młodzieżowiec.

Dla zawodników i dla fanów

Zawodnikom towarzyszyć będzie muzyka tworzona przez dj-a De la Rocka. Zachęcamy wszystkich do kibicowania i gorącego dopingu! Statuetki dla zwycięzców wykona rzeźbiarz Marcin Rząsa. Niespodzianką podczas zawodów będzie show Jurka Pustelnika (Highlander) z Bartenders Mobilni Barmani, który po raz kolejny dla zawodników i fanów Spotkań z Filmem Górskim, zostawi płonące serce na scenie.

Zapisy już wkrótce na stronie: www.pza.org.pl

Akademia Górska odbędzie się 2-3 września (sobota - niedziela) 2017 roku w Zakopanem i w Tatrach. Impreza skierowana jest do turystów, biegaczy i wspinaczy.

Patronat honorowy: Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe - TOPR

Organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Gmina Miasto Zakopane, Polski Związek Alpinizmu, Stowarzyszenie Spotkania z Filmem Górskim, Zakopane.

Sponsorami tegorocznej edycji zawodów sąSchronisko RoztokaBiałka Tatrzańska - Kotelnica BiałczańskaKinga PienińskaJulbo Eyewear,GrivelSCARPAexploruj.pl, Gerard, Powerade,Zmiany ZmianyWWA24.eu, którym serdecznie dziękujemy już dziś za wsparcie.

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Mateusz Mazur
 
2017-09-07
WSPINACZKA SPORTOWA
 

Zako Boulder Power 2017 filmowo - część 2

Komentuj 0
Goryonline
 
2021-07-29
WYDARZENIA
 

Kierat 2021

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-06-24
WYDARZENIA
 

Startuje 17. Moc Gór Festiwal!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com