facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-01-27
 

XIX Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT - ZIMA (19-22.02.2009)

KIELCE SPORT - ZIMA to największe targi branży sportowej i outdoorowej w Polsce, organizowane z myślą o producentach, dystrybutorach, przedstawicielach, których łączy wspólna branża i pasja - sport.

Najbliższa edycja, zapowiadająca się z rekordowym udziałem wystawców i odwiedzających, pokaże, jak powinien wyglądać w branży sportowej i outdoorowej zimowy sezon 2009-2010. W tym roku imprezę uatrakcyjnią pierwsze zawody narciarskie organizowane na kieleckim, w pełni oświetlonym stoku TELEGRAF. Zawody będą miały charakter otwarty i skierowane są do pasjonatów narciarstwa nie tylko z regionu i miasta.
Natomiast na terenie zewnętrznym Targów Kielce na specjalnie przygotowanej śnieżnej konstrukcji odbędą się otwarte ekstremalne zawody snowboardowe i narciarskie. Zawodnicy podczas zjazdu będą pokonywać specjalnie przygotowane przeszkody. Wygrywa ten zawodnik, który pokona przeszkody jak najefektowniejszym trickiem. Zawody będą promowane w lokalnych mediach (prasa, radio i TVP).

Ubiegłoroczna edycja targów KIELCE SPORT - ZIMA spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zarówno zwiedzających, jak i firm prezentujących swoje oferty. 

Przez cztery dni w kieleckich halach targowych 220 firm prezentowało kolekcje sportowej mody, najnowszy i najnowocześniejszy sprzęt, nie zabrakło również propozycji dla zdrowego stylu życia – wszystko na sezon 2008–2009. Te targi, będące imprezą z cyklu B2B okazały się jednym z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych tej branży nie tylko w kraju, ale również w Europie.

KIELCE SPORT - ZIMA to impreza, na której udało się zgromadzić wystawców, do tej pory prezentujących swoje oferty na dwóch spotkaniach sportowych, organizowanych przez firmę Summit w Kielcach i wydawnictwo Góry w Krakowie.

Źródło: www.targikielce.pl/index.html

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com