facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-01-24
 

Wystawa fotograficzna „z JURY w GÓRY” 2009 (do 15 lutego)

W związku z przygotowywaną piątą edycją "z JURY w GÓRY", zapraszamy do zgłaszania swoich prac do wystawy fotografii podróżniczej.

Co roku ten stały punkt programu towarzyszący imprezie, daje możliwość zaprezentowania udokumentowanych wspomnień i wrażeń z podróży do bliskich i dalekich zakątków świata.

Fotografie o tematyce podróżniczej, w formacie min. 18x24 cm (jeden autor może złożyć maksymalnie 10 zdjęć), opisane na odwrocie (tytuł fotografii, imię i nazwisko autora, tel. kontaktowy, e-mail) wraz opisami zdjęć na osobnej, białej kartce (tytuł, imię i nazwisko autora – czcionka Arial 16 pt, kolor czarny), należy składać w siedzibie TMZZ w Zawierciu (ul. Piastowska 1) do dnia 15 lutego br.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo decyzji o dopuszczeniu fotografii do ekspozycji.

Wystawa tradycyjnie będzie towarzyszyć imprezie „z JURY w GÓRY”, zaplanowanej w tym roku na drugą połowę lutego. Fotografie zostaną zaprezentowane w Galerii Perspektywa przy MOK „Centrum” w Zawierciu. Podczas trwania imprezy, jury, w skład którego wejdą zaproszeni goście – prelegenci V edycji „z JURY w GÓRY”, wyłoni autorów najlepszych prac.

Źródło: www.tmzz.zawiercie.com.pl/index.php
 Z Jury W Góry
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com