facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2018-12-07
 

Wygraj nowe buty Salomon! Jeszcze tydzień trwa akcja "Przymierzaj Przemierzaj"

Chłód i coraz bardziej zimowa aura pomału przejmują kontrolę nad pogodą w naszych miastach i górach. Jednak to nie powinno przeszkodzić nam w wyjściu na zewnątrz i odkrywaniu nowych miejsc!

Przymierzaj nowe buty Salomon i wyjdź na wycieczkę! Możesz przemierzać zarówno Wysokie Tatry lub nieco mniejsze Beskidy - jednak czasem przygoda czai się po prostu za rogiem. Szybki wypad poza miasto lub do najbliższego parku również może zapewnić niezłą zabawę podczas jesiennych dni! Nie siedź w domu - odkrywaj!

 

 

Przymierzaj Przemierzaj - Salomon - Time To Play 

 

W takich warunkach, gdy pogoda jest niepewna a termometr pokazuje temperatury niebezpiecznie zbliżające się do zera, sprzęt ma dużo większe znaczenie niż w lecie:-) Ciepła kurtka, nieprzemakalne spodnie i przede wszystkim wygodne, oddychające i wodoodporne buty, pozwalają cieszyć się czasem spędzonym na świeżym powietrzu niezależnie od pogody.

 

 

Jeśli jeszcze nie masz swojej wymarzonej pary butów sprawdź na www.konkurs-salomon.pl. Codziennie ktoś wygrywa! Jednak musisz się spieszyć - akcja trwa tylko do 15 grudnia! Nie siedź w domu - pędź do sklepu - przymierz nowe buty Salomona i zaplanuj swoją własną wycieczkę. Nie zapomnij podzielić się z nami wrażeniami na profilach społecznościowych używając hasztagów #salomon #przemierzaj:-)

 

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com