facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-07-23
 

Wycieczki na weekend w prezencie od wydawnictwa Carta Blanca

Szczegółowe mapy, opisy, zdjęcia, atrakcje turystyczne i informacje praktyczne. A to wszystko za darmo!

Nie masz pomysłu, gdzie wybrać się w letni weekend? Nie wiesz, co warto zobaczyć w czasie wakacyjnych podróży po Polsce? Wydawnictwo Carta Blanca ma dla Ciebie ciekawe propozycje na spędzenie wolnego czasu.

30 wycieczek po najpopularniejszych regionach Polski. Gotowe trasy po najpiękniejszych, najbardziej interesujących zakątkach podzielone według pięciu regionów: morze, góry, Mazury i okolice, Kraków i okolice oraz Warszawa i okolice. Szczegółowe mapy, opisy, zdjęcia, atrakcje turystyczne i informacje praktyczne. A to wszystko za darmo! Wystarczy pobrać wycieczkę w wersji PDF ze strony internetowej wydawnictwa Carta Blanca http://www.cartablanca.pl/wycieczki-na-weekend , wydrukować i ruszać w drogę.          

W zakładce Odwiedź z nami znajdziemy m.in.: Trójmiasto, Karkonosze, Krainę Wielkich Jezior Mazurskich albo
krakowskie Stare Miasto i Kazimierz. Ciekawe propozycje wycieczek, spacerów czy wędrówek z pewnością ułatwią wybór celu podróży. Wydawnictwo zachęca do odwiedzenia najpiękniejszych miejsc w Polsce. Podpowiada, jak ciekawie spędzić wolny czas, co warto zobaczyć i gdzie pójść. 

Wydawnictwo Carta Blanca działa na rynku od 2000 r., specjalizuje się w opracowaniu atlasów, przewodników i albumów, a także map turystycznych i edukacyjnych, zarówno w formie własnej działalności wydawniczej, jak i usług świadczonych innym wydawcom i firmom. W październiku 2006 r. spółka weszła do Grupy Wydawniczej PWN.

2008-07-23

(kg)
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-07-22
BIZNES
 

Hanwag Rotpunkt Low GTX wraca na dobre

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-07-02
BIZNES
 

Południowy Tyrol: niezwykły region Włoch

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com