facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
 
 
2012-01-03
 

Wybieram wędrowanie. Poradnik młodego turysty. Wydanie II

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze zaktualizowało i opublikowało II wydanie książki „Wybieram wędrowanie. Poradnik młodego turysty”.
Wydawnictwo stanowi kompendium wiedzy przydatnej młodemu turyście, zawiera praktyczne wskazówki dotyczące odpowiedniego przygotowania do wędrówki, bezpiecznego wędrowania i podróżowania. Zamieszczono w nim również informacje o miejscach godnych odwiedzenia, poznania ich wartości antropogenicznych i przyrodniczych oraz propozycje zagospodarowania czasu wolnego. Znajdują się w nim także informacje o organizacjach pozarządowych działających wśród młodzieży szkolnej: PTTK, PTSM, ZHP, ZHR.

Pierwsze wydanie poradnika ukazało się w roku 2009 spotykając się z dużym zainteresowaniem. Uzupełnieniem publikacji stał się na bieżąco aktualizowany serwis „Młodzież PTTK”, tam poradnik był dostępny również w wersji elektronicznej, dodatkowo zamieszczano artykuły o pokrewnej tematyce.


Zaktualizowane II wydanie poradnika, dostępne jest również on-line: www.mlodziez.pttk.pl.

Poradnik w wersji drukowanej będzie rozprowadzany bezpłatnie poprzez oddziały PTTK, Kuratoria Oświaty, organizacje współpracujące z PTTK. Będzie go można także otrzymać na wybranych krajowych targach turystycznych, w których PTTK będzie uczestniczyło.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com