facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2018-04-19
 

Wejdź do wiosennej zabawy z marką Salomon! Codzienne zegarek do zgarnięcia!

Wiosna to idealny czas na realizację swoich aktywności sportowych. W tym roku stawiamy na promowanie aktywności outdoorowych, chcemy pokazać, że produkty marki Salomon to sprzęt, który pozwala łączyć ze sobą wiele sportów, a sama marka w ofercie posiada produkty, które można wykorzystać na wiele sposobów.Niemal wszyscy zawodnicy Salomon Suunto Team wywodzą się z rajdów przygodowych, a ich klasa sportowa w dużej mierze opiera się na ich sportowej różnorodności. Nadchodzące tygodnie to idealny czas na realizację swoich sportowych pasji: indywidualnie, z rodziną czy przyjaciółmi.


Jeśli zamierzacie uzupełnić swój sportowy sprzęt, zapraszamy do wzięcia udziału w wyzwaniu, które przygotował dla was Salomon i Suunto.Już od 19 kwietnia przez kolejne 21 dni możecie korzystać z niesamowitej akcji!

Podejmijcie wyzwanie i wygrajcie zegar Suunto o wartości rynkowej powyżej 2 tyś złotych. W puli jest łącznie 21 zegarów, codziennie zegar do wygrania. Co należy zrobić?


Kup dowolny produkt marki Salomon lub Suunto za min. 150 zł. Po dokonaniu zakupu należy wypełnić formularz na stronie  www.salomontimetoplay.pl i zarejestrować paragon.Strona dostosowana jest do telefonów komórkowych, dzięki czemu w wygodny sposób będziecie mogli dokonać rejestracji będąc poza domem.

Sprawdzajcie licznik rejestracji paragonów na stronie www.salomontimetoplay.pl i śledźcie ile osób bierze udział w konkursie danego dnia! Licznik pokazuje ilość rejestracji w czasie rzeczywistym.

Nagrodą jest zegar Suunto Spartan Sport Wrist HR - zegarek multisportowy GPS z kolorowym ekranem dotykowym i nadgarstkowym odczytem tętna.

Sprawdź szczegóły na www.salomontimetoplay.pl

 

 

Jeśli nie jesteś pewien, który z produktów chciałbyś wybrać, zastanawiasz się nad modelem butów czy zegarka, firma Salomon zaprasza Cię na testy produktowe z ekspertami organizowane w wybranych miastach w Polsce.

Szczegóły na: howtotrailrun.salomon.com/pl/


LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Zapraszamy!


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-02-03
BIZNES
 

Czy bielizna termoaktywna chroni przed zimnem?

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-02
BIZNES
 

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-12-20
BIZNES
 

Prezent dla aktywnego turysty do 200 zł

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-23
BIZNES
 

Bo liczy się droga

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-22
BIZNES
 

GOPR i Salewa dalej razem

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com