facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2010-08-17
 

Warsztaty fotografii górskiej na Kalatówkach (2 - 5 września, Zakopane)

Czterodniowe warsztaty fotografii krajobrazowej, w ramach VI festiwalu Spotkania z Filmem Górskim, odbędą się na Kalatówkach w Zakopanem w dniach 2 - 5 września 2010 r.
Warsztaty kierowane są do osób zainteresowanych fotografią krajobrazu, kochających przyrodę i fotografię. Są one niepowtarzalną szansą wyciszenia się i spędzenia kilku wspaniałych dni w magicznym świecie gór, dla wszystkich, których pasją i miłością jest fotografia i przestrzeń.

Celem szkolenia jest pobudzenie uczestników do większej wrażliwości w postrzeganiu krajobrazu jako tematu zdjęć. W trakcie jego trwania będzie można poznać techniki, prowadzące do uzyskania zachwycających zdjęć pejzażu. Po warsztatach każdy z uczestników otrzyma swoją własną, wybraną jako najlepszą spośród wykonanych, opracowaną i wydrukowaną fotografię.

Obszerny program warsztatów przewiduje zarówno wykłady teoretyczne, jak i wspólne fotografowanie z prowadzącymi, przewidziane są codzienne wypady w plener.

Warsztaty prowadzić będą Marcin Woźniak – redaktor techniczny SwiatObrazu.pl, wybitny specjalista w dziedzinie fotografii oraz trener i Zygmunt Novak – zawodowy fotograf i podróżnik, mający na swoim koncie wiele wypraw fotograficznych.

Szkolenie jest płatne, w cenie uczestnicy otrzymują zakwaterowanie w PTTK Hotelu Górskim Kalatówki, wyżywienie, materiały szkoleniowe, certyfikat poświadczający ukończenie warsztatów oraz identyfikatory i wydruki fotografii wykonanych podczas szkolenia.

Szczegółowy program warsztatów dostępny jest na stronie organizatora: www.swiatobrazu.pl.

Tam również można zapoznać się z regulaminem uczestnictwa i wypełnić formularz zgłoszeniowy.
 Warsztaty fotografii górskiej na Kalatówkach
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com