facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-04-05
 

W Tatry z Ojcem Świętym. Ostatnia wędrówka.

W nocy z czwartku na piątek (7/8 kwietnia 2005 r.) zorganizujemy nocne czuwanie w schronisku na Głodówce. W piątek 8 kwietnia o godzinie 7.00 wyruszymy na tatrzański szlak do Morskiego Oka.


“I ruszyłeś sam na szlak…
ten ostatni, ten najlepszy,
przyszedł czas, Pan dał Ci znak..."

Pragnąc umożliwić duchowe pożegnanie naszego Papieża w miejscu, które tak ukochał, w Tatrach, zapraszamy do udziału w naszej harcerskiej wędrówce. W nocy z czwartku na piątek (7/8 kwietnia 2005 r.) zorganizujemy nocne czuwanie w schronisku na Głodówce. W piątek 8 kwietnia o godzinie 7.00 wyruszymy na tatrzański szlak do Morskiego Oka. Podczas wędrówki będziemy modlić się i rozważać słowa Jana Pawła II. Nad Morskim Okiem o godzinie 10.00 zostanie odprawiona msza święta w intencji Jana Pawła II.

Wszystkim zainteresowanym środowiskom gwarantujemy możliwość noclegu z 7/8 kwietnia w warunkach turystycznych (własny śpiwór, cena noclegu 15 i 20 zł) w schronisku Głodówka lub pobliskich kwaterach. Będzie również możliwość pozostania na drugi nocleg 8/9 lub 9/10 kwietnia. Dla grup, które mogą przyjechać do Poronina lub Zakopanego tylko w środku nocy, instruktorzy Głodówki mogą zorganizować przejazd do miejsca noclegu (za dodatkową opłatą).

W związku z potrzebą pilnego oszacowania liczby uczestników naszej wędrówki, proszę o pilną decyzję i potwierdzanie udziału bezpośrednio w schronisku Głodówka, tel. (018) 2077188, mail: schronisko@glodowka.com.pl lub glodowka@zhp.org.pl do 6.04 godzina 10.00. Tam również można uzyskać dodatkowe informacje, zamówić dodatkowo wyżywienie itd.

Pogoda w Tatrach jest wiosenna, ale ranki wciąż są zimne, prosimy o przygotowanie się do wędrówki. Harcerzy prosimy o zabranie regulaminowego umundurowania.

hm. Anna Poraj, zastępczyni Naczelnika ZHP
oraz Ekipa Schroniska Górskiego ZHP Głodówka

Źródło: ( http://www.glodowka.com.pl )

05-04-2005

(kb)

KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com