facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2007-11-15
 

VII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outodoorowej ZIMA-SPORT

Odzież, sprzęt sportowy wszelkiego rodzaju, czasopisma branżowe, materiały oraz akcesoria do produkcji sprzętu oraz odzieży sportowej.

Odzież, sprzęt sportowy wszelkiego rodzaju, czasopisma branżowe, materiały oraz akcesoria do produkcji sprzętu oraz odzieży sportowej – to wszystko prezentowane będzie na największych XVII Międzynarodowych Targach Branży Sportowej i Outdoorowej ZIMA -SPORT 2008, które odbędą się w Kielcach 21-24 lutego 2008 roku.

Targi organizowane są z myślą o producentach, dystrybutorach, przedstawicielach, których łączy wspólna branża – sport. Umożliwiają nawiązanie nowych kontaktów, wymianę doświadczeń, podsumowanie wzajemnej  współpracy oraz zdobycie baz danych. Wystawy sportowe odbywają się w Targach Kielce dwa razy w roku jako edycja letnia i narciarsko – snowboardowa, prezentując analogicznie kolekcje na następne sezony letnie i zimowe.

Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej ZIMA-SPORT 2008 prezentują modę sportową, nowinki sprzętowe i innowacje techniczne. Targi odwiedzają przedstawiciele sklepów z całej Polski, przedstawiciele dużych sieci, a także  goście zagraniczni. Teren Targów Kielce oferuje nowoczesną, nieograniczoną powierzchnię targową, z pełną infrastrukturą targową, węzłem sanitarnym, gastronomicznym i bezpośrednim wejściem do sali konferencyjnej.

W lutym 2007 roku na Targach ZIMA – SPORT prawie 150 wystawców  zaprezentowało niezwykle szeroki wachlarz asortymentu sportowego, jaki  powinien znaleźć się w sklepach sportowych. Prawie 300 sklepikarzy z całej Polski, przedstawiciele dużych sieci, a także goście zagraniczni poznało najnowsze trendy w modzie sportowej

XVII Targi branży sportowej i outdoorowej ZIMA-SPORT 2007 odbędą się w  Kielcach, w dniach 21-24 lutego 2008. Jest to kontynuacja targów sportowych organizowanych przez firmę Summit i Wydawnictwo Góry, która  zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, począwszy od edycji letniej 2007 roku będzie organizowana przez Targi Kielce.

Targi Kielce to drugi co do wielkości ośrodek wystawienniczy w kraju. Działający na rynku od 15 lat. Spółka organizuje rocznie blisko 40  imprez targowych, m.in. znany na całym świecie MSPO (Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego) i znane w całej Europie targi PLASTPOL, METAL, AUTOSTRADA-POLSKA i SACROEXPO. Firma rozwija także dynamicznie swoją działalność na Ukrainie. Targi Kielce zostały uhonorowane wieloma  nagrodami i wyróżnieniami, m.in. Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu, przyznawaną przez Business Centre Club oraz nagrodą Ministra Spraw Zagranicznych za promocję Polski na świecie. Imprezy wystawiennicze Targów Kielce należą do Międzynarodowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego UFI, a dane są audytowane przez BDO-Polska i publikowane w rocznych raportach  Międzynarodowego Stowarzyszenia Statystyki Targowej (CENTREX).

(informacja prasowa)

www.targikielce.pl

2007-11-15

(dg)
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com