facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-07-14
 

Via ferraty - spotkanie z Sebastianem Fijakiem

Po sukcesie pierwszej odsłony cyklu GUEST SPOTkania CRAG store zaprasza na kolejne wydarzenie z serii, które odbędzie się 15 lipca. Tym razem gościem będzie Sebastian Fijak, który odpowie na fundamentalne pytanie osób zainteresowanych tematem via ferrat, czyli „jak zacząć”.

 

 

Od godziny 18:00, w części nieoficjalnej, Sebastian będzie do dyspozycji gości. Doradzi w temacie sprzętu do via ferrat i odpowie na nurtujące Was pytania w formie luźnych, indywidualnych rozmów. Zaraz po zamknięciu sklepu, czyli tuż po godzinie 19:00 ruszamy z częścią oficjalną. Sebastian wprowadzi nas w temat via ferrat. Opowie jak zacząć i na co zwrócić uwagę w kwestii bezpieczeństwa, doboru sprzętu oraz wyboru szlaków. Poza garścią praktycznych porad i konkretów, znając Sebastiana, na pewno nie braknie zabawnych anegdot i barwnych porównań. Krótko mówiąc, warto!

 

Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc oraz reżim sanitarny w postaci maseczek. Pewność miejsca gwarantuje wcześniejszy zapis na stronie: https://bit.ly/SebastianViaFerraty

 

Konkrety:

-       Gość: Sebastian Fijak z lawiny.com

-       Temat prelekcji: "Via Ferraty - jak zacząć?"

-       Wstęp: OTWARTY (lista z zapisami, szczegóły w wydarzeniu)

-       Kiedy: czwartek 19:00

 

Kilka słów o Sebastianie:

Instruktor przewodnictwa górskiego z uprawnieniami na większość polskich pasm górskich i licencją przewodnicką w krajach alpejskich. Posiada też certyfikat Międzynarodowego Przewodnika Górskiego UIMLA. Szkoli nieprzerwanie od 2008 roku, podczas wielu ogólnopolskich imprez górskich. Uczestnik Międzynarodowego Kongresu Ratownictwa Górskiego, International Snow Science Workshop (ISSW), Spotkań Sudecko-Karpackich Służb Lawinowych oraz innych form wymiany doświadczeń naukowych dotyczących śniegu. Członek komisji lawinowej IKAR-CISA (ICAR) i zarządu Katowickiej Sekcji Niemieckiego Związku Alpejskiego (DAV). Właściciel szkoły górskiej Lawiny.com. Najczęściej można go spotkać na lodowcu w Alpach Austriackich, trekkingu w skandynawskiej tundrze, bądź na jednej z alpejskich via ferrat.

 

O inicjatywie:

GUEST SPOTkania to zmaterializowanie idei wykorzystania przestrzeni sklepowej do czegoś więcej niż tylko handel. Chcemy aktywizować, edukować i integrować. Poprzez zaproszenie inspirujących gości, chcemy dać impakt do spotkania, a także wymiany wzajemnych doświadczeń i energii. Formuła serii jest bardzo pojemna i otwarta, a swój misyjny charakter realizuje poprzez prelekcje, warsztaty i dyskusje. Z pewnością poruszymy wszelkie bliskie Wam i nam tematy. Od sportu, aktywności w outdoorze, poprzez podróże, ekologie na ochronie przyrody kończąc. Wszystko to w klimatycznej scenerii wyjątkowego sklepu urządzonego w myśl filozofii „less waste”, gdzie gospodarzami są pasjonaci, z którymi możesz zbić piątkę, napić się kawy i pogadać o tym co Cię nakręca do życia!

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com