facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-02-10
 

VI Międzynarodowy Konkurs Fotografii Jaskiniowej (maj-październik)

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Międzynarodowym Konkursie Fotografii Jaskiniowej im. Waldemara Burkackiego.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VI Międzynarodowym Konkursie Fotografii Jaskiniowej im. Waldemara Burkackiego. Zaproszenie kierujemy do wszystkich fotografów jaskiniowych i miłośników tej dziedziny. Dzięki Waszym zdjęciom będziemy mogli pokazać pełen obraz polskiej fotografii jaskiniowej. Liczymy również na konfrontację z pracami zagranicznych speleofotografów, tak jak to było w latach ubiegłych.

W poprzedniej edycji, która odbyła się w roku 2006, prace nadesłało 31 fotografów z 10 krajów. Łącznie jury oceniło 154 zdjęcia jaskiniowe. Z zainteresowaniem czekamy na prace nie tylko tych autorów, których poznaliśmy w dotychczasowych edycjach konkursu, ale też na fotografie nowych uczestników. Wzorem ubiegłych lat chcielibyśmy zorganizować wystawy pokonkursowe tak, aby jak najwięcej zdjęć – nie tylko fotografie laureatów – pokazać w różnych miejscach w Polsce. To najlepsza chyba promocja speleologii.

Organizatorem konkursu jest Speleoklub Warszawski Stowarzyszenie. Fotografie można zgłaszać od 1 maja do 30 września 2009 roku. Ogłoszenie wyników VI Międzynarodowego Konkursu Fotografii Jaskiniowej im. Waldemara Burkackiego odbędzie się 5 października 2009 r.

Wszelkie niezbędne informacje oraz aktualności – w tym terminarz konkursu, regulamin, wiadomości o nagrodach (od maja br.) i formularz uczestnika – znajdziecie na stronie internetowej pod adresem: www.speleo.waw.pl/konkurs.

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-06
HYDEPARK
 

RIKO – premiera książki już 9 maja!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-04-16
HYDEPARK
 

III Edycja Konkursu na projekt użytkowy Skis Re//Defined

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com