facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2013-08-02
 

Urban Highline Festival 2013

W dniach 8-12 sierpnia w Lublinie odbędzie się międzynarodowe święto slackline’a i highline’a! Urban Highline Festival, który już od pięciu edycji na stałe wpisał się w festiwalowy kalendarz „Carnavalu Sztukmistrzów”, zaprasza na zawody, warsztaty, pokazy i wiele innych atrakcji. W tegorocznej edycji głównym partnerem imprezy będzie adidas.
W tym roku szykuje się bogaty program. Będą goście światowego formatu, tacy jak: Lukas Irmler (DE, adidas Outdoor), Damian Cooksey (USA), Jerry Miszewski (USA), Danny Menšík (CZ), Preston Alden (USA), Grischa Simon (DE) i wielu innych.

 

Na UHF oprócz gości specjalnych pojawią się uczestnicy z całej Europy. Właśnie dla nich impreza zostanie przygotowana w taki sposób, aby każdy, bez względu na poziom umiejętności i doświadczenia odnalazł coś dla siebie. Podczas zawodów w trickline zagra DJ. Montaż highline, parku taśm pod zawody trickline oraz longline zostanie wykonany przez jednych z najbardziej doświadczonych montażystów zarówno w kraju, jak i na świecie (Jan Gałek, Faith Dickey, Rafał Kubiak, Maciej Borucz oraz Piotr Błaszczak) przy użyciu najwyższej jakości sprzętu oraz pod nadzorem i przy wsparciu ekipy firmy wysokościowej SuperLiny.

 

W programie UHF znajdą się zawody trickline, warsztaty z montażu slackline, warsztaty z psychologiem sportowym Dominiką Zapotoczną oraz pokazy filmowe Slackline Cinema i ciekawe prezentacje. Ostatnią atrakcją będą zawody „highline rumble”. W tym roku spodziewanych jest ponad 200 uczestników. Dla każdego przewidziana jest koszulka adidas z obrandowanym logo festiwalu.

 

Profesjonalną oprawę zdjęciową UHF zapewni Jordan Tybon. Natomiast Wojtek Kozakiewicz ponownie przygotuje film z festiwalu.

Głównym organizatorem imprezy jest Janek Gałek, któremu będą pomagać dwie profesjonalne ekipy slackline – Slackhouse oraz Somewhereelseland.

Patronat medialny nad wydarzeniem zapewnia: wspinanie.pl, climb.pl, goryonline.com, Góry.

 
Jak było na zeszłorocznej edycji?

Dla przypomnienia i zainspirowania:
 
 

Szukaj aktualności o festiwalu na: www.facebook.com/UrbanHighline

oraz na fan page’u adidas Outdoor: www.facebook.com/adidasoutdoor

 
Zarejestruj się na: slackmap.com/event/uhf2013
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-01-31
HYDEPARK
 

Jazda obowiązkowa - "Pierwsza pomoc w górach"

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-01-24
HYDEPARK
 

Górnolotni 2024 – Spotkania ludzi gór w Tarnowie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-05
HYDEPARK
 

19. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-22
HYDEPARK
 

XII Łaziski Festiwal Górski „Pod górę”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com