facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2015-06-22
 

UNEEK-alny nowy sandał Keena

Zabudowany sandał marki Keen to ikona wśród tego typu obuwia. Przez wielu uważany za najwygodniejsze, najbardziej uniwersalne i kultowe sandały outdoorowe. Rozwiązana stosowane w sandałach Keena, jak zabudowany przód, są obecnie kopiowane przez wielu producentów, choć chyba żaden z tych innych modeli nie jest tak dopracowany jak oryginał.

Kiedyś wymyślono paskowe sandały sportowe, Keen wypromował sandał zabudowany, co jeszcze mogłoby zrewolucjonizować przemysł obuwniczy? Chyba tylko nowy projekt buta letniego Keen, składającego się z dwóch linek i elastycznej podeszwy z mikrofibry.

 

Model Uneek jest faktycznie już z wyglądu unikalny, zastanawiający, taki, że nie przejdziesz obok niego obojętnie. Na pierwszy rzut oka – udziwniony. Czy sandał zrobiony ze splecionych sznurówek może być wygodny? – gnębiło mnie to pytanie od momentu, gdy po raz pierwszy zobaczyłam reklamę Uneeka. Jednocześnie producenci zachwalali go jako jedyne w swoim rodzaju najlepiej dopasowane sandały. Czy to tylko marketingowa ściema? Otóż nie. Wystarczy założyć na stopy sandały i naprawdę wykrzyknie się „Wow”, tak jak obiecują spece z Keena.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3J25wRzfPGY

 

Jest to naprawdę mega wygodny but, którego w ogóle nie czuje się na stopie. Bardzo lekki – teraz dopiero uświadamiam sobie, jaki ciężar mam na nodze, gdy ubieram klasyczne Newporty Keena z wibramową podeszwą. W Uneekach podeszwa jest miękka i od wewnątrz idealnie dopasowana do stopy. Elastyczność użytej do produkcji mikrofibry pozwala na wyginanie jej we wszystkich kierunkach. Tak opisane są zastosowane przez Keen wkładki (metamomical footbed design): „Idealne dopasowanie i wyśmienity komfort – tak właśnie określić można wkładki butów KEEN. Są anatomiczne i automatycznie dopasowują się do kształtu stopy, zapewniają idealne jej trzymanie w każdych warunkach. Każda z wkładek KEEN posiada wydajny system wentylacji oraz żłobień zwiększających komfort chodzenia.” Potwierdzam!

 

Ciąg dalszy recenzji na

http://www.ceneria.pl/Unikalny_sandal_Keena_UNEEK,11433,444,0,1,I,informacje.html

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-20
SPRZĘT
 

Pomysły na prezenty dla pasjonatów gór

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com