facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-02-03
 

TryTool 2019 już w najbliższą niedzielę!

Stęskniliście się za TryToolem? No to już co raz bliżej, już tuż, tuż! Po tym jak zmęczeni dopingiem w trakcie zawodów Mroźne Ostrza w Zimnym Dole wrócicie do domu, zregenerujcie siły i wracajcie do nas na drugi dzień na krakowski Zakrzówek. W niedzielę 3 lutego od 9.00 startujemy z piknikiem drytoolowym, odpalamy warsztaty i wykłady poświęcone szeroko pojętej tematyce wysokogórskiej.

 

W trakcie bloku spotkań sponsorowanych, Zbyszek Marcinkiewicz ze sklepu Polarsport podzieli się z Wami wiedzą dotyczącą sprzętu lawinowego. Poznacie działanie detektorów i plecaków lawinowych. Kacper Tekieli doświadczony wspinacz wysokogórski, uczestnik programu „Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015” i uczestnik dwóch wypraw na ośmiotysięczniki, przybliży temat bezpieczeństwa w górach wysokich. 

 

Kacper Tekieli

 

Wszyscy miłośnicy turystyki zimowej i wspinaczki zimowej w Tatrach, na spotkaniu z Jankiem Kuczerą z HardRock poznają różne aspekty turystyki i wspinaczki zimowej w Tatrach.

 

Jasiek Kuczera

 

Zapraszamy też na drytoolowe ABC, podczas którego Damian Granowski zademonstruje jak profesjonalnie posługiwać się sprzętem do wspinaczki zimowej. Poprowadzi dla Was też trening drytoolowy. Obowiązują na niego zapisy (mamy piętnaście miejsc) i własny sprzęt (dziabki i raki).

 

Damian Granowski

 

Temat bezpieczeństwa będzie kontynuowany w trakcie praktycznych zajęć z udzielania pierwszej pomocy, które poprowadzą ratownicy z Grupy jurajskiej GOPR.

 

Na drugi blok warsztatów, które wymieniono poniżej, możecie się zapisywać od 28 stycznia, a także na miejscu w niedzielę 3 lutego. Na drytoolowe ABC zapisy przyjmujemy od środy 30 stycznia.

 

Drytoolowe ABC – na wyznaczonych drogach w sektorze drytoolowym będzie mogli spróbować swoich sił i zmierzyć się z trudnościami pod czujnym okiem członków KW Kraków. Do Waszej dyspozycji będzie sprzęt Petzla, którego będziecie mogli używać na dowolnej liczbie podjętych prób wspinaczkowych. Zajęcia będą prowadzone przez cały dzień, koszt udziału to 40zł.  Każdy uczestnik drytoolowego ABC otrzyma w prezencie buffa z grafiką Mroźnych Ostrzy i TryTool’a.

 

Biwak zimowy – Mikołaj Pudo podzieli się swoim górskim doświadczeniem i opowie jak przetrwać mroźną noc w górach.

Odbędą się 2 bloki po 20 osób, cena 25zł lub 50zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

 

Mikołaj Pudo

 

Fotografia górska i sportowa – zajęcia teoretyczne i praktyczne w terenie poprowadzi Piotrek Kądziołka. Na te zajęcia obowiązkowo zabierz aparat fotograficzny.

 

Piotr Kądziołka

 

Odbędą się 2 bloki po 15 osób, cena 25zł lub 50zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

 

Serwis narciarski – zapraszamy ze swoim sprzętem ale jeśli macie dużą fantazję możecie przyjmować wiedzę na sucho.

Odbędą się 2 bolki po 15 osób, cena 25zł lub 50zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

 

Praktyczne zajęcia z ostrzenia raków i dziabek poprowadzi Jarek Kruczek. Przyjdźcie ze swoim sprzętem, to nie są zajęcia teoretyczne.

 

Jarosław "Jarenio" Kruczek

 

Odbędą się 3 bloki po 15 osób, cena 25zł lub 50zł w pakiecie z drytoolowym ABC.

 

Przygotowaliśmy dla Was 10 pakietów premium za 100 zł każdy. W ramach pakietu premium macie możliwość  skorzystania ze wszystkich warsztatów i nielimitowany dostęp do drytoolowego ABC.

 

 

Źródło: informacja prasowa KW Kraków

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-04-06
WYDARZENIA
 

KIERAT 2023 – góry w solidnej dawce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com