facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-03-24
 

TROLL WALL JACKET marki MARMOT - test Marcina Tomaszewskiego

Pancerny Gore-tex i duża swoboda ruchów. Kurtka jest bardzo dobrze skrojona i świetnie leży na cieplejszym Primalofcie.
Opis producenta:
Gore-tex Pro Shell, regulowany kaptur z systemem ERG, laserowo wycinane kieszenie zwiększające oddychalność.
Zaprojektowany jako warstwa na polar lub softshell. W 100% podklejane szwy. Nieprzemakalne zamki, laserowo wycinana kieszonka na ramieniu, odpinany fartuch śnieżny, wewnętrzna kieszonka, elastyczny daszek w kapturze, kołnierz wyłożony materiałem Dri Clime, System Angel-Wing MovementTM.

Opinia:
Pancerny Gore-tex i duża swoboda ruchów. Kurtka jest bardzo dobrze skrojona i świetnie leży na cieplejszym Primalofcie. Doskonale sprawdza się w takiej kombinacji. Czułem się w niej bardzo wygodnie, żadnego skrępowania. Szkoda, że nie mogę chodzić w niej na co dzień po mieście ;). Dobre zamki w dobrych miejscach. Duży kaptur bez problemu nachodzi na kask i nadal chroni przed wiatrem. 
Kurtka jest lekka i pakowna, nie posiada zbędnych wykończeń. Standardowe zamki pod pachami poprawiają wentylację. Gorąco polecam ją zwłaszcza na trudniejsze warunki, gdzie przyda się pod nią dodatkowa warstwa termiczna.  

Marcin Tomaszewski

Więcej na: Cztery Żywioły

Marcin "Yeti" Tomaszewski realizuje właśnie projekt 4 Żywioły. Niedawno wrócił z Patagonii, gdzie miał okazję przetestować sprzęt górski pod Fitz Royem. Więcej informacji na temat projektu na stronie www.geronimo.civ.pl oraz na blogu Marcina "Yeti" w naszym serwisie.
 Troll Wall Jacket
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com