facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-09-03
 

Tilak wchodzi na polski rynek

To nie diabeł tkwi w szczegółach. Tylko szczegóły w Tilaku. - Czeski potentat rynku outdoorowego wchodzi na Polski rynek.

To nie diabeł tkwi w szczegółach.
Tylko szczegóły w Tilaku.Czeski potentat rynku outdoorowego wchodzi na polski rynek.

Tilaka jest określeniem mającym ponad 3,5 tys. lat. W Sanskrycie oznacza znak lub ślad (tika). W starożytnych Indiach tilaka była wypalana na ciele jako znak przynależności kastowej. Metaforycznie znak ten zyskuje nowe, magiczne znaczenie. Czerwona kropka pomiędzy brwiami symbolizuje trzecie oko hiduskiego boga Shivy, a jej posiadacz znajduje się pod opieką bogów. Nosząc naszego Tilaka jesteś pod naszą opieką.

Marka Tilak to już sprawa zupełnie współczesna. Pierwsze produkty pojawiły się w Czechach w 1986 roku i już po krótkim czasie Tilak zyskał opinię niezwykle solidnej i prestiżowej marki produkującej odzież outdoorową z najwyższej półki. Ciągłe doskonalenie produktów, nietuzinkowe pomysły autorstwa projektanta firm Arcteryx, Acronim czy Burton, staranne wykonanie i kompleksowy serwis po zakończeniu się 4-letniej gwarancji plasują Tilaka w czołówce firm outdoorowych, zwłaszcza w krajach skandynawskich, Niemczech, Austrii czy dalekiej Korei Południowej i Japonii. Dzięki nietypowym rozwiązaniom odzież Tilak spełnia wymagania stawiane nam przez klientów, nawet te najbardziej wygórowane. Dlatego też Tilak zyskuje uznanie bardzo wysoką jakością, funkcjonalnym krojem odzieży oraz dbałością o szczegóły.

Tilak. Siła tkwi w detalu.

Więcej informacji:
www.tilak.sudetica.pl


Dystrybucja:
Sudetica Verticalia
www.sudetica.pl
biuro@sudetica.pl
tel. 609-634-000


 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com