facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2016-08-02
 

Thule prezentuje odświeżoną wersję torby sportowej Thule Chasm

Wprowadzana na rynek w lecie 2016 r. torba Thule Chasm różni się do poprzedniego modelu zastosowaniem nowocześniejszych materiałów, rozbudowanym systemem pasków oraz wprowadzeniem nowych, jaskrawych wersji kolorystycznych.

Nowe torby z serii Thule Chasm są idealnym rozwiązaniem na każdą podróż – zarówno krótką wycieczkę, jak i długą wyprawę. Wykonano je z odpornych na uszkodzenia oraz czynniki atmosferyczne materiałów i wyposażono w zestaw kluczowych dla komfortu użytkownika funkcji, m.in. szerokie, ułatwiające dostęp do wnętrza otwarcie, dostęp z boku oraz demontowalne, wyściełane paski. Wszystko to pozwala na komfortowe podróżowanie i zabranie ze sobą wszystkiego, co może być podczas podróży potrzebne.

 


Torba Thule Chasm dostępna jest w czterech wersjach, różniących się pojemnością – do wyboru są warianty 40 l (Small), 70 l (Medium), 90 l (Large) oraz 130 l (XL).

 

Torba Chasm zapewnia użytownikom pełną swobodę i kilka wariantów wykorzystania – można ją nosić klasycznie, na ramieniu lub użyć jej w charakterze wygodnego plecaka. Miękko wyściełane paski wyposażono w udoskonalone zatrzaski, pozwalające na ich szybkie odpinanie oraz trwałe zamocowanie gdy pozostają w użytku. Na torbie znalazły się również specjalne paski, umożliwiające dopięcie do niej dodatkowego ekwipunku lub bezpieczne zamocowanie samej torby np. do bagażnika dachowego.

 

 

 

Powiększone, szerokie otwarcie i boczny dostęp do komory głównej sprawiają, że Thule Chasm jest wygodna zarówno podczas pakowania, jak i sięgania po zapakowany bagaż. Zamykana na suwak boczna kieszeń oraz wewnętrzne kieszenie z siatki pozwalają na wygodne przechowywanie drobnych przedmiotów. Co ważne, torba wykonana jest z wodoodpornego brezentu – co gwarantuje bezpieczeństwo jej zawartości i ułatwia przechowywanie (torbę można wygodnie złożyć).

 

 

 

Kluczowe cechy

 

  • Torba wykonana jest z trwałego i nieprzemakalnego brezentu, co zapewnia ochronę jej zawartości i łatwe składanie (gdy nie jest używana)
  • Wygodny dostęp do wnętrza – dzięki poszerzonemu otwarciu
  • Można ją nosić na trzy różne sposoby – jako plecak, torbę na ramię lub klasyczną torbę podróżną (wszystkie paski można schować, gdy nie są używane)
  • Zewnętrzne paski ściągające ułatwiają uporządkowanie zawartości i chronią bagaż przed opadnięciem na dno torby gdy jest używana jako plecak
  • Wewnętrzne kieszenie z siatki umożliwiają uporządkowanie zawartości
  • Drobne przedmioty można wygodnie transportować w zamykanej zewnętrznej kieszeni
  • Miękko wyściełane dno chroni zawartość podczas kładzenia torby na ziemi – jego wytrzymałość zwiększono poprzez zastosowanie trwałego materiału nylon 1000D.
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-10-21
SPRZĘT
 

Nowa kolekcja rękawic od Black Diamond

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-30
SPRZĘT
 

Odblaskowa kolekcja Reflective marki Dynafit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-15
SPRZĘT
 

Plecakowe ABC według marki Gregory

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com