facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-09-05
 

ThermoBall Eco, czyli ciepło dla środowiska od The North Face

The North Face prezentuje kolekcję ThermoBall Eco, która jest kolejnym krokiem marki w kierunku rozbudowy oferty odzieży technicznej stworzonej w zgodzie z ideami zrównoważonego rozwoju.

 

ThermoBall to doceniona już przez użytkowników i wielokrotnie nagradzana seria kurtek zapewniających wysoki komfort cieplny w trakcie przejściowych pór roku. Produkty te doskonale sprawdzają się także jako dodatkowa warstwa ocieplenia pod odzieżą membranową zimą, gdy miejskie chodniki i górskie szlaki są pokryte śniegiem i skute lodem.

 

Lekkie, dopasowane i łatwe do spakowania modele ThermoBall zostały zaprojektowane w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju, jednocześnie nie tracąc nic z najwyższej jakości i wydajności w terenie. Do ich wykonania użyto poliestru i materiału zapewniającego termoizolację – obu stworzonych z surowców pochodzących z recyklingu. Produkcja całej kolekcji ThermoBall Eco pozwoliła na ponowne wykorzystanie surowców, które stanowią ekwiwalent 3,6 miliona plastikowych butelek!

 

W przypadku kurtek ThermoBall Eco syntetyczne włókna pozyskane w 100% z postkonsumenckich materiałów z recyklingu tworzą małe, okrągłe skupiska zatrzymujące jeszcze więcej powietrza niż tradycyjne ociepliny. Dzięki temu kurtki mają doskonałe właściwości termiczne i – w odróżnieniu od naturalnego puchu – nie tracą ich nawet po kontakcie z wilgocią.

 

W najnowszej kolekcji znajdziemy klasyczne kurtki z kapturem, kamizelki i dłuższe parki. Siedem różnych kolorów, od odważnego ognistego czerwonego do stonowanej szarej zieleni, pozwoli dopasować odpowiednio styl do każdej przygody – zarówno tej miejskiej, jak i górskiej.

 

 

Więcej informacji o produktach ThermoBall Eco można znaleźć na stronie www.thenorthface.pl


By być na bieżąco z premierami The North Face, warto śledzić profile marki na Facebooku i Instagramie.

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com