facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-06
 

THERMAREST nr 1 na świecie - nowości obsypane nagrodami

Firma Cascade Designe, producent legendarnych materacy samopompujących THERMAREST, niekwestionowany lider w tym segmencie rynku, na sezon wiosna/lato 2009/10 przygotowała całkowicie nową wersję kolekcji Fast&Light.
W ofercie tej znajdują się materace „samopompujące się” Prolite i ProlitePlus, każdy w dwóch wersjach: unisex i damski. Materace są lżejsze i cieplejsze od swoich „poprzedników” - oferowanych dotychczas w tej kolekcji materacy ProLite 3 i ProLite 4. W ten sposób firma, która jako pierwsza wyprodukowała materac samopompujący po raz kolejny dowodzi, że nie przypadkowo w zgodnej opinii wielu to ona jest „numerem 1”.


Prolite, wersja męska


ProlitePlus, wersja damska

W Fast&Light pojawił się również materac NeoAir - absolutna nowość w kolekcjach marki Thermarest i absolutna nowość w tej grupie towarowej. Podobnie jak wiele innych materacy THERMAREST Neo Air obsypany jest wieloma nagrodami.
NeoAir to pompowany ustami materac nowej generacji, wygodny, gruby, płaski, ciepły, bardzo lekki, bardzo mały po spakowaniu.


materac NeoAir

W kolekcji Fast&Light znajdują się ponadto: mata Z-Rest (zmieniony kolor) i siedziska czyli bardzo małe powierzchniowo materacyki Lite Seat lub mata. Z-Seat.

Informacje o produktach i nagrodach: www.cascadedesigns.com

Produkty są dostępne w sklepie www.sklep.paker.pl


Goryonline
 
2019-01-05
BIZNES
 

Anna Stöhr dołącza do teamu Salewa!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-12-11
BIZNES
 

Ski Free - Helly Hansen zaprasza na narty!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2018-12-03
BIZNES
 

Rusza Chiruca EXPEDITION II – zgłoś swoją wyprawę!

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2019 Goryonline.com