facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-08-21
 

The North Face świętuje światowy dzień wspinaczki - 24 sierpnia

Marka The North Face ogłosiła cykl bezpłatnych treningów wspinaczkowych, które 24 sierpnia 2019r. odbędą się na całym świecie we współpracy z partnerskimi obiektami sportowymi. Program ma zachęcić ludzi do przekraczania swoich granic i jednoczyć środowisko w atmosferze empatii i zrozumienia dla wszelkich różnic.

Fot. materiały prasowe The North Face

 

W Europie treningi wspinaczkowe odbędą się w dziewięciu miastach: w Londynie, Manchesterze, Paryżu, Chamonix, Mediolanie, Bolzano, Berlinie, Monachium i Sztokholmie. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił na ścianie oraz wziąć udział w wykładach i warsztatach. Będzie to również doskonała okazja do poznania lokalnej społeczności wspinaczkowej i spotkania największych gwiazd tej dyscypliny.

 

Od ponad 50 lat wspinaczka jest aktywnością bardzo bliską The North Face. Marka nieustannie wspiera działania, które mają pomóc w rozwoju i popularyzacji wspinaczki, czyniąc ją dostępną i otwartą dla wszystkich.

 

Kampania Walls Are Meant For Climbing wystartowała w 2016 roku i dała tysiącom ludzi na całym świecie szansę na bezpłatne sprawdzenie swoich umiejętności we wspinaczce, również na miejskich ścianach w centrach miast. Te specjalnie zaprojektowane obiekty pojawiły się już w Monachium i Londynie, a we wrześniu ostatnim przystankiem będzie Mediolan.

 

– Wspinaczka to piękny i otwarty sport, dzięki któremu mogłam poznać mnóstwo niesamowitych ludzi i odwiedzić dziesiątki miejsc na całym świecie. – mówi Jessica Pilz, zawodniczka The North Face i jedna z nadziei olimpijskich. – Uwielbiam wprowadzać nowych ludzi do świata wspinaczki. Zainteresowanie dyscypliną będzie rosło przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio w 2020 roku, dlatego starania The North Face, by więcej osób niż kiedykolwiek mogło spróbować swoich sił w tym sporcie, są naprawdę wspaniałe.


Jessica Pilz - Mistrzyni Świata w prowadzeniu z 2018r. i ambasadorka The North Face podczas targów OutDoor by ISPO 2019

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o inicjatywie Walls Are Meant For Climbing oraz bezpłatnych treningach wspinaczkowych, odwiedź stronę thenorthface.com/walls

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com