facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

The North Face sponsorem głównym teamu biegowego Buff w Polsce

Marka The North Face została sponsorem głównym teamu zrzeszającego czołowych biegaczy i biegaczki górskie w Polsce. Buff The North Face Team Poland tworzy obecnie sześciu sportowców, w tym związani już z teamem: Monika Węgrzyn, Marcin Rzeszótko i Michał Dudczak. W tym roku dołączyli do nich: Paulina Tracz, Magdalena Kozielska oraz Marcin Kubica

Buff The North Face Team Poland; fot. materiały prasowe

 

W ramach umowy sponsorskiej The North Face zadba o właściwe wyposażenie zawodników na każdą porę roku. W czasie startów i treningów korzystać oni będą z produktów z kolekcji The North Face Flight Series, zaprojektowanych we współpracy z topowymi biegaczami górskimi na świecie, takimi jak Pau Capell czy Fernanda Maciel. Linię tworzą odzież i akcesoria biegowe, stworzone z myślą o osiąganiu najlepszych wyników w każdych warunkach.

 

Członkowie teamu będą także trenować i startować w nowych butach Vectiv, które trafią do sprzedaży na początku 2021 roku. Dzięki współpracy będą jednymi z pierwszych osób mających szansę skorzystania z najnowszej technologii opracowanej przez markę, co pozwoli im przesuwać własne granice i sięgać po coraz wyższe cele. 


Buff The North Face Team Poland to mocny i bardzo przyszłościowy projekt – mówi Paulina Tracz, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, druga na dystansie 40 km w czasie UTMB, zwyciężczyni Lavaredo Ultra Trail na dystansie 80 km oraz Biegu 7 Dolin w Krynicy 2019 na dystansie 100 km.

Cieszę się z nawiązania tej współpracy i że mogę być jej częścią, bo mam nadzieję na kilka ciekawych debiutów, m.in. Lavaredo Ultra Trail na dystansie 125 km.


Paulina Tracz - Buff The North Face Team Poland; fot. materiały prasowe


– The North Face nierozłącznie kojarzy się ze światem outdooru. Sam posiadam w szafie kilka produktów wspinaczkowych i lifestyle’owych. Marka jest też widoczna u czołowych biegaczy górskich jak Roy Bosio czy Pau Capell. Cieszę się, że w ofercie są też techniczne buty do biegania – dodaje Marcin Rzeszótko, mający z kolei w planach start w Golden Trail World Series i GTC w Patagonii.

 

Marcin Rzeszótko - Buff The North Face Team Poland; fot. materiały prasowe

 

Opatentowana technologia Vectiv została stworzona z myślą o eksploracji nawet na najbardziej wymagających technicznie trasach. Buty dostępne będą na rynku po koniec stycznia 2021 roku.

 

Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-02-06
BIEGI GÓRSKIE
 

Poczuj magię Babiej Góry! – 11. Ultramaraton Babia Góra

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-12-13
BIEGI GÓRSKIE
 

NNormal – The Shoe, reinvented

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-15
BIEGI GÓRSKIE
 

Zimowe bieganie? Tak, ale na nartach!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-09-21
BIEGI GÓRSKIE
 

Ciemno, zimno, do mety daleko

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com