facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2022-05-17
 

The North Face NSE D2 - nowa era eksploracji

The North Face przedstawia najnowszą odsłonę kultowej już serii NSE. Kolekcja zaprojektowana została dla tych, którzy chcą pokonywać granice własnych możliwości. 

Fot. materiały prasowe The North Face

 

NSE to żywe połączenie wyrazistych, lifestylowych produktów z idealną na co dzień odzieżą sportową, które pozwalają eksplorować na własnych warunkach, bez ograniczeń. Dzięki funkcyjnym materiałom, produkty z kolekcji są nie tylko gładkie i przyjemne w dotyku, ale także wyjątkowo elastyczne, gwarantując pełną swobodę ruchów.

 

Nowa kolekcja kapsułowa odzwierciedla podejście The North Face do przyszłości eksploracji - bez żadnych ograniczeń związanych z tożsamością, sylwetką czy rozmiarem. Przyszłość, która celebruje autentyczność i rozwój oraz akceptuje fakt, że zmiana jest nieunikniona. To właśnie nowa era eksploracji.

 

Produkty w serii koncentrują się na promowaniu pozytywnego spojrzenia na świat – wolności, prawa do bycia sobą, akceptacji swojego ciała i celebrowania ruchu. 


W kolekcji znalazły się kluczowe produkty: bluza Phlego Track Top, spodnie i kurtka Wind Jacket, warstwa bazowa w postaci topu i spodni, torba Base Camp Circle Bag, klapki i czapka z daszkiem. 


Fot. materiały prasowe The North Face


Kolekcja jest dostępna od 17 maja na www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Aby być na bieżąco z kolejnymi premierami, obserwuj @thenorthfaceuk na Instagramie oraz @thenorthface na Facebooku.

 

Informacja prasowa


Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-03-15
SPRZĘT
 

LIFA Infinity Pro - wodoodporność. Na zawsze

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-03-13
SPRZĘT
 

Odpływanie wśród drzew

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2023-01-25
SPRZĘT
 

Plecak Alpinisto 35 GREGORY

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-20
SPRZĘT
 

Zegarek Suunto 9 Peak

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com