facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2022-02-01
 

The North Face NSE: Przekraczaj swoje granice

The North Face przedstawia najnowszą odsłonę kultowej kolekcji NSE. Stworzona została dla tych, którzy chcą eksplorować na własnych warunkach, bez żadnych ograniczeń.

Fot. materiały prasowe The North Face

 

To ponadczasowa kolekcja, która powstała z inspiracji miejską przygodą połączoną z głęboko zakorzenionym w górach DNA marki. NSE jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych, dla których ważne jest, by niepowtarzalny styl łączył się z technologią i wygodą. To kolekcja celebrująca indywidualność, która pozwoli wyróżnić się z tłumu. 


 

Linia wyróżnia się żywymi, ciekawymi wariantami kolorystycznymi zarówno w wersji damskiej, jak i męskiej. Należy do nich m.in. zielona kurtka Phlego Dryvent, polar Fleece, grafitowa koszulka, a także spodnie Gahlam. Ponadto w kolekcji znajdują się akcesoria, takie jak czapka Street Panel, plecak Hot Shot oraz buty sportowe Vectiv. 


Fot. materiały prasowe The North Face


Z damskiego setu, zdecydowanie wyróżnia się kurtka Phlego Synth w kolorze Brilliant Colar, a także bluza z kapturem, pikowane spodnie oraz torba Base Camp Circle Bag. 


Fot. materiały prasowe The North Face


Inspirowanie ludzi, by nigdy nie przestawali eksplorować, byli sobą czy pytali „dlaczego?” – zawsze było głównym celem marki The North Face – najnowsza odłsona NSE łączy wszystkie możliwości eksploracji, w jedną niezwykłą kolekcję. 

 

Kolekcja dostępna będzie 8 lutego na www.thenorthface.co.uk, w wybranych sklepach stacjonarnych The North Face oraz u wybranych partnerów. 


Informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-10-21
SPRZĘT
 

Nowa kolekcja rękawic od Black Diamond

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-30
SPRZĘT
 

Odblaskowa kolekcja Reflective marki Dynafit

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-09-15
SPRZĘT
 

Plecakowe ABC według marki Gregory

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com