facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-11-16
 

The North Face NSE - ubrania stworzone z myślą o nowej erze eksploracji

The North Face prezentuje nowe produkty z kolekcji NSE. Wywodząca się z gór i dedykowana odkrywcom na całym świecie kontynuacja serii, stanowi świeże spojrzenie na klasyczną odzież Search & Rescue. Produkty pierwotnie zaprojektowane dla ekip ratunkowych w parkach narodowych, dziś mogą stanowić wyposażenie wszystkich fanów eksploracji.

Fot. materiały prasowe The North Face

 

Kolekcja NSE stanowi świeżą, ale ponadczasową celebrację indywidualizmu i wszelkich podróży - niezależnie od tego, czy odkrywamy nowy górski szczyt, czy tylko swoją okolicę. 

 

W kolekcji inspirowanej miejskim stylem znajdziemy zarówno damskie, jak i męskie klasyczne ubrania w nowych, ciekawych wariantach kolorystycznych. Należy do nich m. in. czerwono-czarna Himalayan Parka, męski brązowy polar Kelp Tan Denali Fleece, damska kurtka VECTIV Taraval w kolorze biało-żółtym, a także akcesoria, takie jak kapelusz Fleeski Street Bucket Hat, czy mniejsza wersja torby Base Camp Duffel Bag.

 

Fot. materiały prasowe The North Face

 

Druga odsłona kolekcji NSE opiera się na innowacyjności i nowoczesnym designie, łącząc przy tym modowe trendy. Jedna z najpopularniejszych archiwalnych serii marki została zdefiniowana na nowo w ramach oddania hołdu historii The North Face - znajdziemy w niej indywidualność i technologie, które pomogą zmierzyć się z tegoroczną zimą i odkrywać w wyjątkowym stylu.

 

 Fot. materiały prasowe The North Face

 

Kolekcja jest dostępna na www.thenorthface.co.uk, w wybranych sklepach stacjonarnych The North Face oraz u wybranych partnerów. 


Informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2024-03-28
SPRZĘT
 

Ostatnie buty trekkingowe, jakie kupisz

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com