facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-09-14
 

The North Face Mountain Festival 2017

Niezapomniana przygoda w szwajcarskim LauterbrunnenJesienią tego roku w szwajcarskim Lauterbrunnen odbędzie się druga edycja The North Face Mountain Festival. Wydarzenie potrwa o jeden dzień dłużej (od 14 do 17 września), a organizatorzy przygotowali dwa razy więcej biletów. U stóp Eigeru będzie też można skorzystać z jeszcze większej ilości atrakcji!

 

Na uczestników czekają warsztaty wspinaczkowe, biegowe, możliwość skoku na linie w kanionie, lotu na paralotni, czy wzięcia udziału w trekkingu w pięknych okolicach Eigeru. The North Face Mountain Festival, to nie tylko aktywność na szlaku, ale i okazja do wzięcia udziału w kursie gotowania podczas ekspedycji, czy nauki fotografii w terenie. Do tego należy dodać koncerty na żywo, inspirujące opowieści znanych sportowców z teamu The North Face i filmy wyświetlane na dużym ekranie. To wszystko czeka na odkrywców i pasjonatów aktywności na świeżym powietrzu, podczas The North Face Mountain Festival 2017. 

Bilety są już dostępne na stronie: 

www.thenorthface.com/innovation/discover/mountain-festival.html

Na najszybszych czekają specjalne ceny zaczynające się już od 199euro.

 

Cena biletu zawiera:

  • Wszystkie aktywności festiwalowe, takie jak biegi, wędrówki i wspinaczka
  • Warszataty m.in. z gotowania na wyprawach, czy fotografii w terenie
  • Śniadanie w piątek, sobotę i niedzielę, a także obiad w sobotę wieczorem
  • Wstęp na prezentacje przygotowane przez sportowców teamu The North Face, koncerty i imprezy
  • Miejsce campingowe i dostęp do strefy sanitarnej z ciepłym prysznicem 

 

 

"W 2016 roku przyjęliśmy podczas festiwalu wspaniałą grupę entuzjastów outdooru, począwszy od doświadczonych biegaczy, konczywszy na początkujących wspinaczach. Przybyli z całego świata, niektórzy z tak odległych miejsc jak Chiny, wszyscy z ogromną miłością do przygody, niesamowitych doświadczeń i oczywiście do matki natury. To stworzyło niewiarygodną atmosferę podczas imprezy, pozostawiając wiele trwałych wspomnień. W tym roku na The North Face Mountain Festival chcemy zaprosić dwukrotnie większą liczbę osób i przygotowujemy się do tego, by wszyscy przeżyli tu niezapomnianą przygodę. Plan jest taki, by zebrać całe doświadczenie z zeszłego roku i dodać do tego kilka nowych aktywności, aby stworzyć najlepszy na świecie górski festiwal." - powiedział Giorgio Saviane, menedżer ds. Marketingu marki, The North Face EMEA. 

Uczestnicy The North Face Mountain Festival 2017 będą mogli przetestować zegarki GPS TomTom Adventurer z wbudowanym monitorem tętna, barometrem, kompasem i różnymi trybami aktywności. Więcej informacji na ich temat znaleźć można na stronie: www.tomtom.com/outdoor

 

 

Sprzedaż biletów:

www.thenorthface.com/innovation/discover/mountain-festival.html 

 

Warto śledzić również wydarzenie na Fecebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące festiwalu: 

https://www.facebook.com/events/263533504102274/

 

 

 

 

Więcej informacji na temat The North Face znaleźć można również na portalach społecznościowych:

Instagram: @TheNorthFace

Twitter: @TheNorthFaceEU

Facebook: www.facebook.com/thenorthface

Google+: plus.google.com/+TheNorthFace

 

The North Face®, należący do VF Corporation, Inc., powstał w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Firma oferuje najbardziej zaawansowane technicznie produkty wspinaczom, sportowcom wytrzymałościowym, miłośnikom gór i sportów zimowych oraz odkrywcom. Produkty firmy sprzedawane są w sklepach dedykowanych podróżnikom, wspinaczom, narciarzom i snowboardzistom, sieciach sklepów sportowych oraz z odzieżą outdoorową. Więcej informacji o The North Face® znajdą Państwo na: www.thenorthface.eU

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-04-06
WYDARZENIA
 

KIERAT 2023 – góry w solidnej dawce

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com