facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-06-23
 

The North Face Lavaredo Ultra Trail

23 czerwca o 23:00 rozpocznie się 11 edycja kultowego biegu górskiego The North Face Lavaredo Ultra Trail rozgrywanego w sercu włoskich Dolomitów. Z koronnym dystansem 120 kilometrów zmierzą się zawodnicy z całego świata. 46% spośród 1500 zarejestrowanych do startu biegaczy, to reprezentanci gospodarzy. 10% stanowią Francuzi, a trzecią najliczniej reprezentowaną nacją są Polacy.

Biegacze z kraju nad Wisłą stanowią w tym roku 9% startujących, a Bartosz Gorczyca i Ewa Majer zaliczani są do grupy najmocniejszych zawodników i zawodniczek na liście startowej The North Face Lavaredo Ultra Trail (https://ultratrail.it/en/top-runners-lut.html).


The North Face Lavaredo Ultra Trail

 

„Startowałem w Lavaredo Ultra Trail już kilkukrotnie, ale przebieg tegorocznej trasy ze startem w Cortinie podoba mi się najbardziej." – komentuje Sébastien Chaigneau, zwycięzca z 2011 roku, który po raz 4 w karierze pobiegnie w Domomitach.
Obok legendarnego Francuza w Cortinie d’Ampezzo pojawią się także inni zawodnicy teamu The North Face: Fernanda Maciel, Lizzy Hawker, Seth Swanson oraz Pau Capell. Organzatorzy zaplanowali szereg spotkań ze sportowcami, a także treningi i testy sprzętu The North Face na specjalnej 10 – kilometrowej trasie. Będzie to z pewnością wyjątkowa okazja, by poczuć namiastkę tego, czym jest przebiegniecie dystansu ultra w Dolomitach.

 

Tradycyjnie w ramach The North Face Lavaredo Ultra Trail rozegrane zostaną również dwa biegi na krótszych dystansach: 48 - kilometrowy Cortina Trail oraz 20 - kilometrowy Cortina Skyrace. W sumie na listach startowych znalazło się 3400 zawodników z całego świata.

 

Więcej informacji o The North Face Lavaredo Ultra Trail oraz szczegółowy plan imprezy znaleźć można na stronach:

 

https://www.ultratrail.it/en/
https://www.thenorthface.co.uk/events/lavaredo-ultra-trail.html

 

Warto śledzić również portale społecznościowe:
Instagram: @TheNorthFace
Twitter: @TheNorthFaceEU
Facebook: www.facebook.com/thenorthface
Google+: plus.google.com/+TheNorthFace


THE NORTH FACE®, NALEŻĄCY DO VF CORPORATION, INC., POWSTAŁ W 1968 ROKU W SAN LEANDRO W KALIFORNII. FIRMA OFERUJE NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE TECHNICZNIE PRODUKTY WSPINACZOM, SPORTOWCOM WYTRZYMAŁOŚCIOWYM, MIŁOŚNIKOM GÓR I SPORTÓW ZIMOWYCH ORAZ ODKRYWCOM. PRODUKTY FIRMY SPRZEDAWANE SĄ W SKLEPACH DEDYKOWANYCH PODRÓŻNIKOM, WSPINACZOM, NARCIARZOM I SNOWBOARDZISTOM, SIECIACH SKLEPÓW SPORTOWYCH ORAZ Z ODZIEŻĄ OUTDOOROWĄ. WIĘCEJ INFORMACJI O THE NORTH FACE® ZNAJDĄ PAŃSTWO NA: WWW.THENORTHFACE.EU


http://www.ksiazkigor.pl/prenumerata,18,c.html

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-04-04
WYDARZENIA
 

KIERAT 2024 – 19. edycja kultowych zawodów

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2024-03-20
WYDARZENIA
 

11. Dni Lawinowo-skiturowe

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-11-08
WYDARZENIA
 

Wystawa „Spojrzenie z góry. Archiwum Wady Rutkiewicz”

Komentarze
0
 
 
Piotr Gruszkowski
 
2023-07-28
WYDARZENIA
 

Wystawa „Skały”

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com