facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2020-04-08
 

The North Face Explore Fund: milion euro na wsparcie społeczności outdoorowych w związku z COVID-19

Od ponad 50 lat naszym celem jest podtrzymywanie ducha eksploracji, który jest siłą napędową rozwoju nas jako jednostek, ale i członków globalnej społeczności odkrywców. Wszelkie ograniczenia, które nie pozwalają nam obecnie czerpać radości z aktywności outdoorowych, dla wielu osób, miejsc czy organizacji, stanowią największe z dotychczasowych wyzwań.

Fot. materiały prasowe The North Face

 

Postanowiliśmy wesprzeć naszych outdoorowych przyjaciół. W tym celu przekazaliśmy środki w wysokości miliona euro na The North Face Explore Fund. Pozwolą one udzielić wsparcia członkom społeczności odkrywców na terenie całej Europy. Będziemy blisko współpracować z władzami krajowymi i odpowiednimi instytucjami, by właściwie rozdysponować fundusze i jak najszybciej pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

 

Chcąc wesprzeć pracowników służby zdrowia w ich codziennych zmaganiach, przekazaliśmy też cały zamówiony przez nas czas antenowy w europejskich stacjach telewizyjnych w kwietniu br. na cele emisji najistotniejszych komunikatów i ostrzeżeń.

 

Jednocześnie, w trosce o zdrowie naszych pracowników, nasze sklepy pozostają cały czas zamknięte. Stosujemy się do obowiązujących lokalnie wytycznych, by mieć pewność, że ich ponowne otwarcie będzie w pełni bezpieczne.

 

„Ten czas jest trudny dla każdego z nas, jednak z największymi wyzwaniami mierzą się obecnie ci, którzy każdego dnia narażają swoje życie w walce z COVID-19. Czujemy ogromną odpowiedzialność za nasze działania i jesteśmy dumni, że możemy wykorzystać swoje zasoby, by wesprzeć ich bohaterskie czyny i przyłączyć się do wspólnych wysiłków, by ulżyć tym, którzy najbardziej tego potrzebują”

 

– komentuje Arne Arens, dyrektor generalny The North Face.

 

Fot. materiały prasowe The North Face

 

Walka przeciwko COVID-19 trwa i wywiera coraz większy wpływ na nasz świat. Będziemy nadal poszukiwać sposobów, by wesprzeć przedstawicieli służby zdrowia oraz wszystkich dotkniętych przez kryzys. Pełni nadziei wyczekujemy dnia, kiedy znów będziemy mogli wspólnie cieszyć się odkrywaniem tego, co nas otacza.

 

The North Face


Źródło: informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com