facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2014-10-17
 

The North Face dla miłośników outdooru w Bielsku - Białej

Pod koniec września w Galerii Sfera otwarty został piąty w Polsce sklep wiodącego producenta odzieży outdoorowej. Profesjonalną radą przy zakupach służą m.in. ratownik górski, utytułowany biegacz ultra i wielokrotny uczestnik zawodów skitourowych.

 

 


Na parterze Galerii Handlowej Sfera w Bielsku - Białej powstała nowa przestrzeń dla miłośników aktywnego stylu życia. W zajmującym powierzchnię 100 m2 sklepie marki The North Face znaleźć można najnowszą, zimową kolekcję, którą tworzą produkty dla narciarzy, snowboardzistów, alpinistów, miłośników trekkingu, biegania i podróżników. W ofercie znalazła się także kolekcja The North Face Activity Inspired, która łączy design związany z górskimi korzeniami marki z modą miejską i wykonaniem oraz materiałami wykorzystywanymi w najbardziej zaawansowanej odzieży technicznej.


W doborze produktów swoją radą i doświadczeniem służy zespół prawdziwych pasjonatów m.in. ratownik górski, utytułowany biegacz ultra czy wielokrotny uczestnik zawodów skitourowych. 


Sklep angażuje się także w lokalne wydarzenia związane ze sportami outdoorowymi sponsorując m.in. biegi górskie i zawody skialpinistyczne takie jak Puchar Pilska, Puchar Czantorii, czy Bieg Potrójnej.


Jest to piąty sklep firmowy The North Face w Polsce obok tych funkcjonujących już w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie, Galerii Katowickiej, Galerii Krakowskiej i Millenium Hall w Rzeszowie. Produkty marki dostępne są także w wiodących sieciach sklepów sportowych, lokalnych sklepach z odzieżą outdoorową i sklepach internetowych, których listę znaleźć można pod adresem: http://www.thenorthface.eu/tnf-eu-en/ustorelocator/location/map/

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-02-26
BIZNES
 

Miłość do gór, w Zillertal

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-02-22
BIZNES
 

Omni-Heat od Columbia Sporstwear na Srebrnym Globie

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
Kinga
 
2023-11-30
BIZNES
 

Sezon zimowy 2023-2024 w Południowym Tyrolu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com