facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2022-02-17
 

The North Face: Vectiv - technologia, która wzmocni twój bieg

Marka The North Face prezentuje nowe obuwie VECTIV™, na wiosenny sezon trailowy, w tym VECTIV™ ENDURIS II, najbardziej amortyzowany but VECTIV™ w historii. Wprowadzona po raz pierwszy w zeszłym roku innowacyjna budowa podeszwy zmieniła zasady gry na szlaku, wspierając sportowców z teamu The North Face w realizacji ich wyzwań i pogoni za lepszymi wynikami. Dobrym przykładem, który wydarzył się nie tak dawno temu, jest nowy rekord na trasie południowej części kontynentalnej Patagonii, który ustanowiły Ferndanda Maciel i Kaytlyn Gerbin. Wycieczka ta zwykle zajmuje tydzień, biegaczkom zajęła 13h15'.

Fot. materiały prasowe The North Face

 

Ta przełomowa technologia powraca w tym sezonie w trzech kluczowych stylach, z których każdy jest dostosowany do preferencji sportowców:

 

FLIGHT VECTIV™

VECTIV™ INFINITE
VECTIV™ ENDURIS II
 

FLIGHT VECTIV™ to najbardziej responsywne buty od The North Face. Mają ultralekką i elastyczną, otwartą cholewkę, która pomaga stopie oddychać, a odporny na ścieranie panel MATRYX zapewnia trwałość. Podeszwa Surface CTRL zapewni doskonałą przyczepność, a płytka 3D Pebax® pod stopą gwarantuje stabilność w wielu kierunkach oraz dobre wybicie, co ogranicza zmęczenie stóp.

 FLIGHT VECTIV™ wersja męska i damska; fot. materiały prasowe The North Face

 

VECTIV™ INFINITE również powraca, w nowej, jeszcze bardziej dopracowanej formie, zapewniając idealną równowagę między amortyzacją a responsywnością, aby poradzić sobie na najbardziej wyboistych trasach. Płytka 3D Pebax® 3D napędza gwarantując dobre wybicie, a w pełni wytrzymała cholewka MATRYX i formowany zapiętek sprostają nawet najbardziej wymagającym szlakom.

 

VECTIV™ INFINITE; fot. materiały prasowe The North Face

 

Wreszcie, nowy VECTIV™ ENDURIS II, to najlepiej amortyzowany but w ofercie. Dzięki wzmocnieniu z tworzywa TPU, podeszwie środkowej o podwójnej gęstości i specjalnie zaprojektowanej cholewce z przewiewną siateczką, ENDURIS II jest idealnym butem dla biegaczy, którzy cenią sobie niską wagę obuwia i wysoki komfort na szlaku.

 

VECTIV™ ENDURIS II; fot. materiały prasowe The North Face

 

Wszystkie modele są dopasowane do męskiej i damskiej budowy stopy, oferując sportowcom dopasowany projekt na szlaku, aby wspierać długie dni treningowe i szybsze biegi.

 

Fot. materiały prasowe The North Face

 

Nową gamę VECTIV™ można kupić od 15 lutego na stronie www.thenorthface.com oraz w wybranych sklepach The North Face. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami, śledź @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.

 

Informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-12-20
SPRZĘT
 

Pomysły na prezenty dla pasjonatów gór

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-11-17
SPRZĘT
 

Fascynujący świat skitouringu

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com