facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2021-07-29
 

The North Face: "Have You Ever" - ciesz się chwilą i odkryj, na co Cię stać

Betty Reid Soskin jest najstarszą Strażniczką Parków Narodowych w Stanach Zjednoczonych i kobietą, która wie co nieco o prawdziwej przygodzie. To właśnie jej głos usłyszeć można w filmie "Have You Ever", rozpoczynającym najnowszą kampanię marki The North Face, mającą na celu promocję aktywnego stylu życia i sportów outdoorowych.

 

Jak tłumaczy Amanda Calder-McLaren, Dyrektor ds. Komunikacji Marki w The North Face, niezależnie od tego czy chodzi o wschód słońca oglądany ze szczytu, crux trudnej drogi wspinaczkowej, czy wyjątkowych ludzi spotkanych na szlaku, to wyjątkowe momenty sprawiają, że wciąż wyruszamy w drogę w poszukiwaniu nowych przygód:

 

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne mogą być takie chwile - niezależnie od tego, czy jest to pierwszy raz na ściance wspinaczkowej, czy zajęcie pierwszego miejsca w biegu górskim na dystansie 100 kilometrów. Chcemy zainspirować jak najwięcej osób do poszukiwania takich doświadczeń i dzielenia się swoimi przeżyciami z innymi.

 

Fot. materiały prasowe The North Face

 

W kampanię zaangażowani są wspierani przez markę sportowcy, a także społeczności The North Face Never Stop, w ramach których organizowane będą bezpłatne treningi biegowe, wspinaczkowe, czy piesze wyprawy. Kampania potrwa do końca lata, a towarzyszyć jej będą premiery nowych kolekcji odzieży i obuwia do biegania, treningów i wędrówek, w tym nowych modeli obuwia VECTIV™ oraz najnowsza linia Mountain Athletics. 

Informacja prasowa

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-09-19
FOTO-VIDEO
 

„Broad Peak” nie dla każdego

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-05-26
FOTO-VIDEO
 

Reel Rock 16: premiera w Polsce już 8-9 czerwca!

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2021-11-25
FOTO-VIDEO
 

„DOO SAR” – nowy film Andrzeja Bargiela już dostępny

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com