facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS

Tatrzański Festiwal Biegowy ogłasza dogrywkę. 60 wolnych miejsc!

15 stycznia 2018 odbyły się zapisy na jeden z najbardziej oczekiwanych biegów górskich  w roku 2018 – Tatra Fest Bieg. Nowa trasa Tatra Fest Biegu odbiła się szerokim echem w środowisku biegaczy i przyciągnęła przed monitory rzesze zawodników. Wszystko trwało zaledwie kilkanaście minut w ciągu których rozeszło się 330 miejsc. Okazuje się jednak, że nic straconego. Nie wszyscy zapisani biegacze dopełnili formalności zawartych w regulaminie, dlatego organizatorzy ogłosili dogrywkę. Zwolnionych zostało około 60 miejsc, o które będzie można się postarać już w najbliższy czwartek 25 stycznia o godzinie 18.


Tatra Fest Bieg bo taki skrót tego wydarzenia utrwalił się w świadomości biegaczy górskich w Polsce, obędzie się już po raz trzeci. Przypominamy, że bieg organizowany jest co dwa lata na przemian z Biegiem Granią Tatr w terminie, który przypada na długi sierpniowy weekend. Po każdej edycji organizatorzy wsłuchiwali się w opinie uczestników i za każdym razem czynili starania o bardziej urozmaicony profil trasy. Tegoroczna edycja biegu zapowiada się wyjątkowo. Długość trasy i profil od razu wpisują ten bieg jako jeden z najcięższych rozgrywanych w Polsce. Zobaczcie sami.

 

 

 

START Polana Biały Potok Dolina Lejowa Ścieżka nad Reglami Dolina Kościeliska Przysłop Miętusi Wielka Polana w Dolinie Małej Łąki Przełęcz Kondracka Kopa Kondracka Małołączniak Krzesanica Ciemniak Chuda Przełączka Dolina Tomanowa Dolina Kościeliska Iwaniacka Przełęcz Starorobociański Wierch Kończysty Wierch Jarząbczy Wierch Wołowiec Rakoń Grześ Dolina Chochołowska Ścieżka nad Reglami Dolina Lejowa Ścieżka pod Reglami Dolina Białego META Zakopane / Park Miejski.


Bieg będzie posiadał punkty kwalifikacyjne do UTMB, a także ITRA. organizatorzy czekają na odpowiedzi od federacji, ale wszystko ma być wiadome w ciągu kilku najbliższych dni. Bardzo ważną informacją,  jest to, że aby wziąć udział w Tatra Fest nie trzeba mieć żadnych punktów kwalifikacyjnych. Organizatorzy długo zastanawiali się nad tym zagadnieniem, ale ostatecznie doszli do wniosku, że zrezygnują z tej opcji. 

 

 

Materiały własne organizatora

 

Foto: materiały własne organizatora

Więcej informacji na 

https://www.facebook.com/Tatrza%C5%84ski-Festiwal-Biegowy-263827867145626/

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-04-29
BIEGI GÓRSKIE
 

Trwają zapisy na festiwal biegów Tatra Fest!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-04-25
BIEGI GÓRSKIE
 

Wszystko za GSB

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-04-17
BIEGI GÓRSKIE
 

Uciec przed tłumem – pętla biegowa w sercu Tatr

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-27
BIEGI GÓRSKIE
 

The North Face przedstawia Summit Series VECTIV™ 2.0

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-02-22
BIEGI GÓRSKIE
 

Przez całe Alpy - na ziemi i w powietrzu

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com