facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-06-05
 

Targi "Sport Source Europe"

W Monachium (Niemcy) odbędzie się premierowa edycja nowego wydarzenia w międzynarodowej branży sportowej - targów *Sport Source Europe*.


W dniach 29. czerwca-1. lipca 2008 w Monachium (Niemcy) odbędzie się premierowa edycja nowego wydarzenia w międzynarodowej branży sportowej - targów *Sport Source Europe*. Organizatorem tej imprezy jest spółka Messe München GmbH, organizator największych na świecie targów sportowych ispo. Nowe targi poświęcone będą w całości segmentowi /sourcing/. Impreza ta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy poszukują dostępu do jakościowo dobrych produktów oraz efektywnej kooperacji w zakresie produkcji towarów i świadczenia usług.

Targi *Sport Source** Europe* odbędą się na terenach centrum wystawienniczego M,O,C, w dzielnicy München-Freimann (tereny targowe w centrum miasta).

Wystawcy premierowej edycji targów *Sport Source Europe* zaprezentują odwiedzającym różnorodną ofertę podzieloną na *17 obszarów tematycznych*: wyposażenie do gry w piłkę nożną, sprzęt rowerowy, sprzęt fitnessowy i gimnastyczny, wyposażenie treningowe, sprzęt do gry w golfa oraz akcesoria golfowe, sprzęt do sportów halowych, sprzęt do sportów outdoorowych, sprzęt do sportów rakietowych, rolki i deski skateboardingowe, buty sportowe, sprzęt do sportów zespołowych na wolnym powietrzu, sprzęt do sportów wodnych, sprzęt do sportów zimowych, odzież sportowa & akcesoria, tkaniny & dodatki, wyposażenie sklepów sportowych, wydawnictwa branżowe.

Atuty targów *Sport Source Europe*:

- pierwsza samodzielna platforma Targów Monachijskich przeznaczona do komunikacji biznesowej dla segmentu sourcing na rynku europejskim

- ponad 500 wystawców z 10 krajów skupionych w jednym miejscu i czasie na powierzchni ok. 3000 m2 w hali 4 ośrodka wystawienniczego M,O,C,

- 6 pawilonów narodowych: Chiny, Tajwan, Hong Kong, Indie, Turcja, Pakistan

- 38 lat doświadczenia spółki Messe München GmbH w organizowaniu targów i wystaw gwarancją perfekcyjnej organizacji i skutecznej promocji imprezy

- globalny marketing w oparciu o międzynarodową sieć przedstawicielstw

Wstęp na targi *Sport Source** Europe* jest bezpłatny. Warunkiem bezpłatnego wstępu jest dokonanie pre-rejestracji on-line na stronie www.sport-source-europe.com (targi wyłącznie dla specjalistów z branży). Zarejestrowani odwiedzający otrzymują od organizatora targów elektroniczny voucher, który na miejscu w Monachium należy wymienić na bezpłatną kartę wstępu.

Więcej informacji na temat najbliższej edycji targów *Sport Source Europe’08* na stronie www.sport-source-europe.com

2008-06-05

(kg)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com