facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-07-23
 

Targi SPORT-LATO

22 sierpnia rozpoczynają się trzydniowe targi Kielce SPORT-LATO 2008 oraz po raz pierwszy specjalny Salon Fitness, Wellness & SPA.


Najnowocześniejszy sprzęt, moda sportowa i najnowsze światowe rozwiązania technologiczne poprawiające kondycję fizyczną zaprezentowane zostaną w halach Targów Kielce.
22 sierpnia rozpoczynają się trzydniowe targi Kielce SPORT-LATO 2008 oraz po raz pierwszy specjalny Salon Fitness, Wellness & SPA.

Akcesoria i ubrania sportowe, sprzęt do gier zespołowych między innymi siatkówki, koszykówki, hokeja, a nawet rugby, a ponadto pełny wachlarz sprzętu i akcesoriów potrzebnych do spędzania wolnego czasu w otoczeniu przyrody. To tylko niektóre rzeczy, jakie będzie można zobaczyć podczas organizowanych w Kielcach po raz drugi Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-LATO.

Targi adresowane są do przedstawicieli branży sportowej oraz do miłośników aktywnego wypoczynku. - Podczas wystawy na gości czekać będzie przede wszystkim najnowocześniejszy i najmodniejszy sprzęt, którego linia prezentowana będzie na przyszły sezon. Tutaj można będzie zapoznać się z rynkowymi nowościami począwszy od sportów rowerowych, poprzez wspinaczkę, gry zespołowe, aż po gimnastykę artystyczną. Cały pawilon poświęcony będzie także branży outdoorowej. Jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wystawców i zwiedzających podczas tej edycji postanowiliśmy pójść o krok dalej. Jako integralna część wystawy od 22 do 24 sierpnia w halach Targów Kielce odbędzie się także Salon Fitness, Wellness & SPA. Ten rodzaj aktywnego wypoczynku zdobywa coraz więcej zwolenników, co powoduje z kolei, że branża bardzo dynamicznie się rozwija. Dlatego na targach nie zabraknie salonów SPA, klubów fitness, hoteli i siłowni. Salon Fitness zawsze znajdował się
w zakresie branżowym naszej wystawy, ale ze względu na rosnące zainteresowanie właśnie tą branżą, postanowiliśmy go bardziej wyeksponować - mówi Grzegorz Figarski - menadżer wystawy. Hale wystawiennicze wypełnione będą zatem najnowocześniejszym sprzętem niezbędnym do uprawiania niemal każdej dyscypliny sportu, w siłowniach czy gabinetach odnowy biologicznej. Na stoiskach każdy znajdzie coś dla siebie - nie zabraknie dużej liczby gadżetów i akcesoriów, takich jak: okulary, lornetki czy mapy, kaski, turystyczne naczynia, systemy GPS, wyposażenie ratownictwa górskiego, ochraniacze, liczniki kilometrów, komputery rowerowe oraz stroje na każde warunki atmosferyczne. Jednym słowem KIELCE SPORT - LATO to największa impreza branżowa na polskim rynku targowym.

Atrakcją targów będzie z pewnością pokaz mody, podczas którego zapoznać będzie się można z najnowszymi trendami i kolekcjami LATO 2009, a także ścianka wspinaczkowa, na której wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił. Specjalnie dla naszych gości powstanie także kort do gry w speedmintona, który jest  kombinacją badmintona i tenisa. Mimo, że to jeszcze mało znana w Polsce dyscyplina, to zdobyła już uznanie na całym świecie. Gra stała się jedną z ulubionych między innymi mistrzyni Marii Sharapovej.

2008-07-23

(kg)

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com