facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-07-05
 

Targi OUTDOOR FRIEDRICHSHAFEN

Miejscowość Friedrichshafen jest już doskonale znana polskiej branży outdoorowej.


Miejscowość Friedrichshafen leżąca w malowniczej okolicy nad jeziorem Bodeńskim niedaleko granicy Niemiec, Szwajcarii i Austrii jest już doskonale znana polskiej branży outdoorowej. Miasteczko zyskało popularność jednak nie dzięki swym walorom turystycznym, ale odbywającym się tu pod koniec lipca targom.

Ogromny potencjał imprezy organizowanej w tej niewielkiej miejscowości przyciąga wystawców i odwiedzających z całego świata. Targi Outdoor to już od kilku lat jedno z najważniejszych wydarzeń poprzedzających sezon jesienny i zimowy. Z końcem lipca firmy odkrywają wszystkie karty, prezentują nowe kolekcje, trendy. To właśnie tu można zapoznać się z większością nowości i prześledzić jak wygląda mapa europejskiej, ale i światowej branży outdoorowej. Z naszego polskiego punktu widzenia Targi Outdoor są szczególnie interesujące. Po pierwsze z tego powodu, że już od kilku lat silna grupa polskich firm prezentuje tam z sukcesami swoje produkty. Po drugie dlatego, że organizator zauważył coraz liczniejszą grupę nie tylko wystawców, lecz również gości z Polski i coraz mocniej interesuje się naszym krajem.

Zapraszamy więc do wizyty we Friedrischaffen, a wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się więcej o targach odsyłamy na strony www.messe-friedrichshafen.de

6 (133) 2005

(kb)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2022-07-08
GÓRY
 

Rocznica pierwszego wejścia na Gaszerbrum II

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
2022-03-28
GÓRY
 

Red Bull Szybka Tura

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-03-25
GÓRY
 

Dni Lawinowo-Skiturowe dla Ukrainy

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2022-03-14
GÓRY
 

Jurek Łabęcki – Kaskader z Bronowic

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2022 Goryonline.com