facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2005-08-31
 

Targi MOUNT&TREK już za nami

Zgodnie z przewidywaniami impreza okazała się dużym sukcesem. Po raz pierwszy od kilku lat...


Zgodnie z przewidywaniami impreza okazała się dużym sukcesem. Po raz pierwszy od kilku lat udało się zebrać pod jednym dachem całą elitę rynku outdoorowego. Solidna selekcja zarówno wystawców, jak i gości została przyjęta z dużym zadowoleniem i przyniosła oczekiwane rezultaty. Do Krakowa trafili wyłącznie profesjonaliści.

Zupełnie nowe możliwości prezentacji i komfort pracy podniosły polskie standardy targów outdoorowych – miejmy nadzieję, że już na dobre.

Nie obyło się oczywiście bez małych potknięć. Na szczęście były to sprawy łatwe do poprawienia. Przy kolejnej edycji z pewnością przemyślane i dopracowane zastaną kwestie czasu potrzebnego na przygotowanie ekspozycji, zadbamy również o znacznie lepszą jakość cateringu.

Co dalej? To pytanie zadaje sobie chyba cała branża. Tego typu impreza jest z całą pewnością potrzebna, a dokonywane już teraz rezerwacje powierzchni umacniają nas w przekonaniu, że wybrane przez nas miejsce i formuła przypadły do gustu firmom i handlowcom.

Zażarte dyskusje dotyczyły ilości dni, ewentualnego poszerzenia formuły targów o kolejne branże, a w szczególności wprowadzenie dnia otwartego dla szerokiej publiczności. Ze swojej strony zrobiliśmy wszystko, aby poznać potrzeby branży. Wyniki dziesiątek indywidualnych rozmów oraz ankiety przeprowadzonej pod koniec targów to dla nas skarbnica wiedzy o oczekiwaniach polskich firm outdoorowych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu imprezy, w szczególności wystawcom, którzy udowodnili, że są profesjonalistami oraz odwiedzającym, którzy tak licznie gościli w Krakowie.

Minęło zaledwie kilka dni, a już napłynęło kilkanaście zapytań i rezerwacji powierzchni. Mamy nadzieję, że termin kolejnej wiosennej edycji  10-12 lutego 2006, który zarezerwowaliśmy po uważnym przejrzeniu ankiet i licznych rozmowach zarówno z wystawcami jak i odwiedzającymi będzie dla Państwa optymalny.

Do zobaczenia w Krakowie!

Czekamy na Wasze dalsze opinie i obiecujemy, że wspólnie zadecydujemy, jak mają rozwijać się outdoorowe targi branżowe w Polsce.

Jeszcze raz dziękujemy!

Wydawnictwo GÓRY

Więcej zdjęć z imprezy do obejrzenia w galerii.

Zobacz także Targi w Krakowie

2005-08-29

(kb)

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2023-11-08
GÓRY
 

Narciarstwo wysokogórskie – rady na dobry początek

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-18
GÓRY
 

Zillertal – nie tylko biel

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-05
GÓRY
 

Via Alpina – 2650 kilometrów samotnie przez Alpy

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-10-03
GÓRY
 

Opolski Festiwal Gór zaprasza!

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2023-09-28
GÓRY
 

Pusty Madres

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com