facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2017-03-25
 

Szkolenie i testy mistrzowskiego sprzętu Atomica

Wygląda na to, że zima w Polsce powoli ustępuje miejsca wiośnie. Sezon narciarski też chyli się ku końcowi. Organizowany przez Atomic Race Academy wyjazd to wspaniała okazja do pożegnania się z nartami i przygotowanie do lata. 


Ostatni tydzień marca we włoskim San Candido to kusząca opcja na zakończenie sezonu. Dolomity słyną z narciarskiej gościnności i w tym terminie przeważnie nie szczędzą odwiedzającym słońca. Organizatorzy Ski Racing Days zapewnią z kolei moc atrakcji i dużą dawkę sportowych emocji. 

 

Podczas wyjazdu będzie można podszkolić swoją jazdę na każdym poziomie pod okiem profesjonalistów. Szlifowanie techniki, trening na tyczkach, video-coaching i możliwość sprawdzenia swoich sił w zawodach to tylko niektóre atrakcje narciarskie. Popołudniami z kolei gwarantowany relaks w wiosennej atmosferze wraz z gościem specjalnym imprezy, Rafałem Brzozowskim. 

 

Na stoku czekać będzie nie lada gratka – testy najnowszych nart Atomica z serii Redster G9! To niepowtarzalna okazja do sprawdzenia sprzętu, który okazał się niezawodny podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Sankt Moritz. Dzięki tym nartom zawodnicy teamu Atomica zwyciężyli klasyfikację medalową, sięgając po 12 z 30 możliwych do zdobycia krążków. 

 

Najnowsze deski Atomica to przełom technologiczny – pierwsze na świecie narty z układem wspomagania. Zawodnikom Teamu Redster zawdzięczają swoją sztuczną inteligencję, czyli innowacyjną technologię Servotec. Wykonane zgodnie z filozofią #WEARESKIING, Atomic G9 są po prostu mistrzowskie. Serdecznie zapraszamy na testy!

 

#weareskiing

 

Wyjazd odbędzie się w terminie 25.03 – 01.04.2017 r. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod linkiem. Więcej informacji na stronie www.skiracingdays.pl i na facebooku ATOMIC SKIING


KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2021-12-06
WYDARZENIA
 

17. Warszawski Przegląd Filmów Górskich

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-12-03
WYDARZENIA
 

Warsztaty Akademii GOPR na Krakowskim Festiwalu Górskim

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-11-18
WYDARZENIA
 

XXV Dni Gór w Świdnicy

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2021-10-22
WYDARZENIA
 

XXI Festiwal Górski Dni Lajtowe zaprasza

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2021 Goryonline.com