facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2012-07-20
 

Suunto Ambit – GPS dla odkrywców

Marka Suunto, światowy lider w produkcji funkcjonalnych narzędzi outdoorowych z dumą przedstawia najnowszy ze swoich modeli - SUUNTO AMBIT, pierwszy prawdziwy zegarek z GPS.
Suunto Ambit jest tym, czego potrzebuje każdy narciarz backcountry, górski podróżnik oraz biegacz - zegarek, który łączy GPS, wysokościomierz, kompas 3D oraz zaawansowane funkcje monitorowania rytmu serca w solidnej obudowie. Zarazem narzędzie górskie jak i codzienny zegarek.

„Nie mogę się doczekać, gdy będę mieć AMBITA na ręku”- komentuje Ueli Steck, bijący rekordy, szwajcarski wspinacz. „Cały pomysł jest dla mnie niezwykły, to idealne narzędzie do treningu w górach i zapisywania mojego postępu. Ma wszystko, czego górski sportowiec oczekuje - monitorowanie akcji serca, barometr dla prognozowania pogody, wysokościomierz dla określania pozycji i najważniejszy w tym wszystkim GPS dla lokalizacji i wskazania odpowiedniej drogi. Ambit jest wspaniały do wszystkiego co robię, niezależnie czy trenuję nad prędkością, dystansem, pracą serca lub bije moje rekordy wysokogórskie”

Specyficzne funkcje outdoorowe

Wraz z Ambitem wyposażonym w GPS, użytkownik może oznaczać punkty do nawigacji i obserwować ich lokalizacje. Ambit oferuje także szereg innych funkcji, w tym pomiar temperatury, rejestrowanie trasy, unikalny kompas 3D i barometr. Wszystko to zapewni Ci pełne informacje o lokalizacji, wysokości i warunkach pogodowych podczas Twoich aktywności.

Zaawansowane funkcje treningowe

AMBIT jest także świetnym wyborem dla każdego prawdziwego sportowca, którego środowiskiem są góry

Opatentowany akcelerometr GPS powiadamia o szybkości i tempie. Monitorowanie rytmu serca poinformuje Cię o optymalnym czasie Twojego treningu, a po nim powiadomi Cię, ile potrzebujesz czasu na odpoczynek i kiedy będziesz gotowy na następny trening. Po ciężkiej sesji w górach, GPS poprowadzi Cię do domu, w którym będziesz mógł przesłać dane do analizy na Movescount.com.

Czytaj całość na: http://testyoutdoorowe.wordpress.com/

 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com