facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2009-07-22
 

Stopy na wakacjach - sandały Kenya Uni firmy Bergson

Wakacje w Afryce, w Europie... Gdziekolwiek będziemy, jedno jest pewne - podczas chodzenia w upalne, letnie dni, nasze stopy muszą oddychać. Zakładając wygodne sandały Kenya Uni, nawet całodzienny marsz sprawi nam przyjemność.
Najpopularniejsze obuwie na lato - sandały - muszą być wygodne, lekkie i wytrzymałe, aby dojść do celu bez obtarć i skaleczeń. Sandały Kenya Uni firmy Bergson zostały wyposażone w regulowane paski i trudnościeralną podeszwę Flex-GRIP.

Warstwowa podeszwa Flex-GRIP składa się z gumowego podbicia, amortyzującego chodzenie po nierównej nawierzchni (np. po kamienistej ścieżce) oraz górnej piankowej wyściółki, wyprofilowanej do stopy. Forma całej podeszwy ma kształt lekko wklęsły, gdzie przód unosi się nieco ponad palce stóp – zabezpieczając je przed uderzeniami w np. kamienie. Podobnie z tyłu, uniesiona krawędź podeszwy trzyma piętę, nie pozwalając się jej ześlizgnąć.

Wierzchnia część sandałów Kenya Uni składa się z szerokich, regulowanych pasków stabilizujących, podszytych miękką wyściółką, która ma zapobiegać ocieraniu się ich o skórę. Również narażone na urazy ścięgno Achillesa dla bezpieczeństwa osłonięte jest piankowym wybrzuszeniem.

Sandały marki Bergson to propozycja letniego obuwia, nadającego się do komfortowego użytkowania w mieście i poza nim.

Sandały dostępne są w kolorach black i blue w salonach Bergson.

cena: 159,00 PLN

Źródło: BERGSON
 fot. BERGSON
 
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com