facebook
 
znajdź partnera
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2008-09-16
 

Sprzątanie Gór Sokolich (20 września)

W sobotę 20 września 2008 r. organizowana jest społeczna akcja sprzątania rejonów skalnych Gór Sokolich (tzw. „Sokolików”) w Rudawach Janowickich.
 


Informujemy, że w sobotę 20 września 2008 r. z inicjatywy Środowisk Wspinaczkowych Nasze Skały przy współudziale Gminy Mysłakowice organizowana jest społeczna akcja sprzątania rejonów skalnych Gór Sokolich (tzw. „Sokolików”) w Rudawach Janowickich.
W akcji uczestniczyć będzie kilkudziesięciu wspinaczy i wszyscy chętni. Zadaniem ich będzie społeczne wysprzątanie okolic skałek i dróg dojściowych (szlaków) ze śmieci pozostawionych przez turystów i wspinaczy odwiedzających ten rejon.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do włączenia się do akcji.

Gmina Mysłakowice  za swej strony zapewni worki na śmieci i rękawice, które będą wydawane w godz. 10.00 – 11.00  w schronisku „Szwajcarka”.Sokoliki. Fot. Piotr DrożdżDzięki uprzejmości właściciela Taboru Pod Krzywą, Sławka Ejsymonta, sobotnie sprzątanie zakończy się ogniskiem (i kiełbaskami) na taborze.
Jest to pierwsza z akcji sprzątania rejonów skalnych zaplanowanych przez IŚW Nasze Skały, w październiku zaprosimy Was do serca Krakowa - skał na Zakrzówku.

2008-09-16

(kg)
 

 

 

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
Dodaj komentarz
Goryonline
 
2023-01-09
HYDEPARK
 

Bhutan – kraj szczęśliwych ludzi

Komentarze
0
 
Goryonline
 
2023-01-03
HYDEPARK
 

"Lunana. Szkoła na końcu świata"

Komentarze
0
 
Goryonline
 
Goryonline
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2023 Goryonline.com