facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2011-06-16
 

Spotkajmy się wszyscy na szlaku Tuttu

W połowie czerwca otwarty został nowy sklep internetowy www.tuttu.pl.
Przez wiele lat funkcjonowaliśmy jako Horyzonty (Gdańsk, Katowice, Poznań) i tymczasowo jako sklepy firmowe Fjord Nansen. Wraz z uruchomieniem strony internetowej zmienione zostały nazwy dotychczasowych sklepów stacjonarnych. Skład osobowy w tych sklepach nie zmienił się, gwarantując wysoki poziom obsługi.

Naszą misją jest zapewnienie możliwości zakupu sprawdzonych produktów turystycznych wielu znanych marek outdoorowych oraz mocna współpraca z szeroko pojętym środowiskiem turystycznym.


W sklepach Tuttu oferujemy produkty wysokiej jakości. Dobierając asortyment kierujemy się naszym wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas wielu, mniej lub bardziej ekstremalnych wypraw. Korzystamy również z doświadczenia współpracujących z nami podróżników, których wiedza jest dla nas bezcenna.

Śledzimy artykuły i analizujemy publikowane testy sprzętu w prasie branżowej. Sami również przeprowadzamy testy porównawcze różnych produktów outdoorowych - są to m.in.: namioty, plecaki, śpiwory, maty samopompujące, ręczniki szybkoschnące, termosy... Naszym priorytetem nie jest przypadkowe pokazanie jak największej ilości firm produkujących towar X, a zawężenie wyboru do sprawdzonych, przetestowanych wyrobów zarówno tańszych jak i droższych.

Oryginalna grafika oraz ciekawe rozwiązania techniczne ułatwiające dokonywanie zakupów to główne atuty nowego sklepu internetowego. Kolejne etapy realizacji sklepu to wdrożenie dalszych niestandardowych funkcjonalności.

W związku z tymi zmianami planujemy szereg promocji, do których serdecznie zapraszamy.

Spotkajmy się wszyscy na szlaku Tuttu, a ciekawskich zapraszamy na naszą stronę, o ile chcieliby się dowiedzieć, jakie znaczenie kryje słowo TUTTU.

Zapraszamy też na FB.
Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-05-24
BIZNES
 

Nowy dystrybutor CLIMBING TECHNOLOGY w Polsce

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com