facebook
 
nowy numer GÓR
 
 
 
 
 
szukaj
 
 
 
Nasz kanał RSS
2019-03-20
 

"Sport Is The ANSWEAR" – a Ty jak czujesz sport? Ruszyła wspólna kampania ANSWEAR.com i Columbia Sportswear

Pokaż nam, jak Ty czujesz sport! 14 marca ruszyła kampania "Sport Is The Answear". Akcja organizowana przez sklep internetowy ANSWEAR.com ma na celu promocję zdrowego stylu życia i asortymentu odzieży sportowej.  Partnerem kategorii OUTDOOR’owej została Columbia!

 

Sport Is The Answear to kampania wizerunkowo-sprzedażowa, która skupia się na aktywności fizycznej, zdrowym trybie życia oraz promocji szerokiego asortymentu odzieży sportowej. Akcja przeprowadzana jest na siedmiu rynkach: w Polsce, w Czechach, na Słowacji, Ukrainie, Węgrzech oraz w Rumunii i Bułgarii w terminie marzec-kwiecień 2019.  Kampania ma na celu budowanie społeczności skupionej wokół sportowej tematyki, a współpraca z Columbią ma zachęcić do udziału szczególnie pasjonatów outdooru.

 

Zadaniem uczestników akcji jest wrzucanie na Instagram zdjęcia, na którym pokazują jak podejmują sportowe wyzwania i dbają o formę – wraz z hashtagami #sportistheanswearPL oraz hashtagiem kategorii, w której chcą ubiegać się o nagrodę.

 

 

W kategorii outdoor do wygrania sportowy zestaw od Columbii: kurtka, T-shirt oraz buty, a także rejestracja na Łemkowy Ultra Trail wraz z zakwaterowaniem! Ponadto, wszyscy uczestnicy akcji otrzymają zniżkę na asortyment answear.com.

 

Szczegóły akcji dostępne pod adresem: http://www.sport.answear.com 

 ANSWEAR.com powstał w grudniu 2010 roku, a pełną parą ruszył w lutym 2011 roku. Mnóstwo sukcesów na polskim rynku (mierzonych stale rosnącą liczbą zadowolonych klientów oraz branżowych nagród) przyczyniło się do powstania marki własnej. ANSWEAR to wyjątkowe kolekcje ubrań dla tych, które chcą wyglądać modnie i stylowo w każdej sytuacji. To również odpowiedź na potrzeby współczesnego klienta, który śledzi bieżące trendy i uwielbia eksperymentować z modą.

 

Columbia, flagowa marka należąca do Columbia Sportswear Company z siedzibą w Portland w stanie Oregon, od 1938 roku tworzy innowacyjną odzież, obuwie, akcesoria i sprzęt dla outdoorowych entuzjastów. Columbia stała się liderem rynku dzięki przekształceniu zamiłowania do aktywności na świeżym powietrzu w technologie i trwałe produkty, które zapewniają komfort klientom przez cały rok, w każdych warunkach atmosferycznych. Więcej informacji można znaleźć na www.columbia.com

 

 

Źródło: inforamcja prasowa Columbia

Więcej nowości i ciekawych artykułów znajdziesz na naszym nowym serwisie: www.magazyngory.pl
 
Kinga
 
2024-03-14
BIZNES
 

Apidura – nowa marka dla bikepackerów

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
2024-03-13
BIZNES
 

Fjallraven Classic 2024

Komentarze
0
 
 
Kinga
 
 
 
 
Copyright 2004 - 2024 Goryonline.com